UFO wyleciało z krateru. Czy wulkan Stromboli to tajna baza kosmitów?

19.10.2020 12:06
UFO wyleciało z krateru. Czy wulkan Stromboli to tajna baza kosmitów? Fot. Shuttenstock (zdjęcie poglądowe)

Zadziwiające obserwacje miały miejsce w okolicy sycylijskiego wulkanu Stromboli. Ciężko wyjaśnić logicznie, czym był obiekt, który pojawiły się na niebie. W internecie roi się od dziwnych hipotez.

Stromboli to wyspa w archipelagu Wysp Liparyjskich na Morzu Tyrreńskim o powierzchni blisko 12,4 kilometrów kwadratowych. Wyspę tworzy czynny wulkan o wysokości 926 m, wznoszący się z głębokości ok. 2300 m.

UFO wyleciało z krateru wulkanu

Wybuchy Stromboli często mają postać seryjną (co 10–12 min) i wyrzucają w powietrze lapille, bomby wulkaniczne i popioły. Ze stożka stale unosi się dym.

Przeczytaj także

Słynny badacz UFO, Scott Waring, twierdzi, że sycylijski wulkan Stromboli jest bazą kosmitów i podobnie jak wulkan Popocatépetl jest tajnym lądowiskiem dla UFO. Badacz opublikował na Twitterze wpis, na którym widać wyraźnie tajemniczy obiekt wylatujący z krateru.

Zdaniem ufologa, widać na nim wyraźnie statek kosmiczny opuszczający krater wulkanu Stromboli na Sycylii. Na stronie ufologa zmieszczono także dokładną analizę nagrania.

Jak twierdzi Waring to właśnie UFO opuściło krater wulkanu. Zdaniem słynnego badacza zdecydowanie nie był to ptak, samolot czy helikopter, ponieważ przelot ptaka tak blisko wulkanu byłby dla niego zabójczy, a statki powietrzne omijają takie miejsca szerokim łukiem.

Jak sugeruje Scott Waring, UFO wylatujące z wulkanu Stromboli jest "legendarnym przypadkiem kontaktu z kosmitami, który miał miejsce trzydzieści lat temu w Rocca Pia we Włoszech".

Baza kosmitów na wulkanie Stromboli ciągnie się do dna morza i tym samym łączy się z bazą kosmitów w Rocca Pia.

- twierdzi ufolog.

Przeczytaj także

W sieci można znaleźć inne wideo z wulkanu Stromboli, na którym wielu badaczy niezwykłych zjawisk i zwolenników teorii spiskowych widzi ślady kosmitów

Ciężko logicznie wyjaśnić, co pojawiło się na niebie. W internecie roi się od hipotez. Wielu wierzy, że biorąc pod uwagę liczebność tego typu obserwacji na tym terenie, można założyć, że jest to coś paranormalnego.

Źródło: ufosightingsdaily.com

Zobacz również: Stary Testament opisuje statki UFO? NASA komentuje

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.