Pogoda
28.02.2019 17:30

Ubisoft chce ratować polskie miasta przed losem rodem z The Division 2. Rozdaje Xboksy i gry

Z okazji premiery Tom Clancy’s The Division 2 Ubisoft przygotował dla polskich graczy wyzwanie, w którym mogą pomóc ratować swoje miasta i zgarnąć przy tym atrakcyjne nagrody – konsole i gry.

Tom Clancy’s The Division 2
foto: materiały prasowe

Tom Clancy's The Division 2 pokazuje upadek cywilizacji i miasta, które popadły w ruinę. Ubisoft przekonuje, że takiej wizji nie można w dzisiejszych czasach lekceważyć – wystarczy przyjrzeć się zanieczyszczeniu środowiska czy zmianom klimatycznym na naszej planecie, żeby zorientować się, że za kilkanaście lat część naszego globu może się nie nadawać do zamieszkania dla ludzi.

Ubisoft zaprasza graczy do akcji, w której mogą postarać się, żeby świat przedstawiony w Tom Clancy’s The Division 2 pozostał tylko fikcją – swoją cegiełkę do tego, żeby postapokaliptyczne wizje bawiły na ekranie, a nie straszyły za oknem, można dołożyć oficjalnie od 1 marca 2019 roku.

Pierwsze zadanie polega na zmniejszeniu swojego śladu węglowego.

"

Na ulice sześciu dużych aglomeracji w Polsce (Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania i Trójmiasta) wyjadą specjalnie oznakowane auta The Division 2, które będzie można odnaleźć także dzięki aplikacji Traficar. Każdy, kto zbierze zespół od 3 do 5 agentów, odbędzie wspólny, grupowy przejazd, a następnie udostępni na swoich kanałach Social Media zdjęcie z takiej podróży, otrzyma nagrodę gwarantowaną dla siebie i swoich agentów – maski antysmogowe. "

Warto się pospieszyć z ratowaniem świata - na upominek może liczyć pierwsze 500 graczy dobrej woli.

Assassin's Creed
Assassin's Creed
Przeczytaj także Nowy "Assassin's Creed" zabierze nas ponownie do Włoch i zadebiutuje w 2020 roku

Tom Clancy's The Division 2 - wygraj konsolę Xbox One i gry

Na tym walka o przyszłość polskich miast się nie kończy – drugi etap akcji jest jednak znacznie bardziej wymagający:

"

Udział w pierwszym etapie misji uprawnia do walki o jeszcze cenniejsze nagrody. Od 8 do 14 marca zespoły mają czas na realizację drugiego zadania – tym razem muszą zrobić coś dobrego dla swojego miasta. Może to być zarówno zasianie trawy na wydeptanej osiedlowej ścieżce, jak i odpowiednia segregacja śmieci. Tutaj agenci mogą wykazać się kreatywnością – liczy się pomysł i wykonanie! Dowodem z misji ma być zdjęcie zamieszczone na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie. "

Ubisoft liczy, że gracze będą chcieli się zarówno wykazać, jak i pokazać - twórcy Tom Clancy’s The Division 2 będą szczególnie ukontentowani, jeśli podczas robienia dobrych uczynków gracze będą występować w stylizacjach kojarzących się z grą.

Jest o co walczyć – Ubisoft obiecuje dla najlepszych wartościowe nagrody. Członkowie najlepszego zespołu otrzymają konsole Xbox One, karty Xbox Live oraz limitowane edycje gry. Dwa zespoły, które uplasują się na drugim miejscu, mogą liczyć na karty Xbox Live i gry. Na najniższym stopniu podium walki o utrzymanie świata Tom Clancy's The Division 2 staną trzy grupy, której członkowie zostaną obdarowani egzemplarzami gry.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 15 marca 2019 roku, w dzień premiery gry Tom Clancy’s The Division 2. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później.

Pomożecie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry