Uciął głowę 17-letniej instagramerce i opublikował zdjęcie jej ciała. Fotografie krążą po sieci

Michał Tomaszkiewicz
16.07.2019 10:30
Uciął głowę 17-letniej instagramerce i opublikował zdjęcie jej ciała. Fotografie krążą po sieci Fot. www.instagram.com/escty

21-latek Brandon Clark zamordował Bianca Devins, popularną instagramerkę, w jej własnym domu, ucinając jej głowę. Zdjęcie ciała ofiary opublikował na Instagramie.

17-latkę śledziło przed jej śmiercią ponad 35 000 osób. Nastolatka prowadziła na Instagramie 2 profile, z których bardziej znany był te nazwany @escty. Była także aktywną użytkowniczką 4Chana.

Dziewczyna została brutalnie zamordowana przez 21-latka. Z części doniesień wynika, że był on partnerem dziewczyny, choć te informacje pozostają niepotwierdzone. Jego znajomi utrzymują, że poznał się z Bianką dwa miesiące wcześniej przez internet, a dnia poprzedzającego morderstwo odwoził dziewczynę z koncertu.

Przeczytaj także

Przed morderstwem Brandon Clark publikował na swoim Instagramie tajemnicze wiadomości. Jedną z nich było zdjęcie z jadącego samochodu, podpisane komentarzem „Nadchodzi piekło”.

21-latek opublikował następnie na swoim Instagramie zdjęcie ciała intagramerki po dekapitacji. Napisał przy nim „Przepraszam, Bianca”. Policja potwierdziła, że fotografia była autentyczna. Profil mężczyzny został usunięty przez serwis społecznościowy, makabryczne zdjęcie zostało jednak wcześniej skopiowane i krąży po internecie.

Zamordował instagramerkę obcinając jej głowę. Zdjęcie opublikował w sieci

Clark udostępnił zdjęcie ciała Devins także na kanale Discord, na którym się udzielała, dopisując:

Przykro mi, pop*przeńcy, musicie znaleźć sobie kogoś innego do przyklejania się.

Mężczyzna podzielił się także jej prawdziwymi danymi, w tym imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania. Wcześniej dla obserwujących była anonimowa.

Clark po zamordowaniu Devins zmienił opis na Instagramie na „10/06/1997 – 7/14/19”, sugerując że w dniu morderstwa skończyło się także jego życie. Policja doniosła, że zanim został złapany, próbował popełnić samobójstwo. Dźgnął się nożem, jego tan został określony jako krytyczny.

Funkcjonariusze poinformowali, że zostali powiadomieni o zbrodni przed samego sprawcę. Telefony informujące o morderstwie wykonywali także użytkownicy Discorda oraz 4Chana.

Instagram blokuje hasztag #yesjuliet, którym oznaczane są zdjęcia ciała Bianki Devins. Serwis używa ponadto sztucznej inteligencji do wyszukiwania kopii fotografii i blokowania jej. Obraz wypływa jednak cały czas na anonimowych kontach w serwisie i można na nie trafić szukając informacji o zamordowanej dziewczynie.

Zobacz także: 18-latka zabiła najlepszą przyjaciółkę, bo troll internetowy obiecał zapłacić jej za to 9 mln dolarów 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.