Uciekający Groot w teaserze LEGO Marvel Super Heroes 2

Jakub Gańko
16.05.2017 09:44
Uciekający Groot w teaserze LEGO Marvel Super Heroes 2 Fot. kadr z wideo

Gra o superbohaterach Marvela w świecie z klocków LEGO doczeka się kontynuacji. Kiedy możemy oczekiwać premiery?

Klocki LEGO na stałe wkroczyły do popkulturowego krajobrazu. Każde większe wydarzenie kinowe musi mieć swoje odpowiedniki w produktach duńskiego giganta, a od jakiegoś czasu do ich asortymentu zaliczają się również gry. Studio Traveller's Tales stworzyło już m.in. LEGO Harry Potter, LEGO The Hobbit czy LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Oczywiście na tej liście nie mogło zabraknąć Marvela, który od blisko dekady szturmuje kina kolejnymi odsłonami swojego filmowego uniwersum. Firma nie opowiada się jednak po jednej stronie komiksowego świata - obok LEGO Marvel Super Heroes powstał również LEGO Batman 2: DC Super Heroes.

Tym razem jednak zapowiedziano kontynuację tytułu związanego z postaciami Marvela - LEGO Marvel Super Heroes 2. Tytuł ma trafić 17 listopada 2017 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Z lekkim poślizgiem ukaże się również wersja na Nintendo Switch.

Oto krótki teaser, który udostępnili twórcy gry:

Choć materiał nie jest długi, uważny widz dostrzeże w nim m.in. Zielonego Goblina oraz Dr. Strange'a. W grze mają się też pojawić m.in. Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Kapitan Ameryka, Hulk, Spider-Man 2099, Thor oraz Strażnicy Galaktyki. Gracze będą mogli łączyć się w maksymalnie czteroosobowe drużyny.

Ich głównym przeciwnikiem będzie Kang the Conqueror, który będzie podróżował w czasie przez najważniejsze wydarzenia i lokacje z historii Marvela. Pośród nich nie zabraknie starożytnego Egiptu, Nowego Jorku z 2099 roku oraz związanej z Hulkiem planty Sakaar.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.