Uciszyła parę w kinie, została za to postrzelona z pistoletu. Policja aresztowała przestępców

18.02.2021 09:33
pistolety i kajdanki - materiał poglądowy Fot. EAST NEWS

Kobieta została postrzelona za zwrócenie uwagi osobom zachowującym się za głośno podczas seansu. Wizyta w kinie, która mogła skończyć się tragicznie.

Policja w Atlancie aresztowała parę, która jest odpowiedzialna za postrzelenie kobiety w kinie. Powodem agresywnego zachowania było uciszenie przestępców przez ofiarę podczas seansu.

Postrzelili kobietę, bo uciszyła ich w kinie

Nie ma chyba nic gorszego od seansu w kinie, na którym współwidzowie przeszkadzają głośnymi rozmowami lub nieodpowiednim zachowaniem. Szczególnie w czasach pandemii koronawirusa, kiedy chodzenie na filmy jest mocno ograniczone. Okazuje się jednak, że przywoływanie do porządku może czasem zakończyć się tragicznie.

Polecamy

Jak podaje Deadline, 9 stycznia 2021 roku doszło do postrzelenia kobiety na sali kinowej w AMC Camp Creek 14 w Atlancie. Ofiara była wraz z żoną na seansie filmowym, ale pokaz zakłócała grupa widzów siedząca za nimi. Kobieta odwróciła się i zwróciła uwagę, że zachowują się za głośno. Rozpoczęła się kłótnia, która mogła zakończyć się prawdziwą tragedią. W pewnym momencie mężczyzna sięgnął do torebki swojej towarzyszki i wyciągnął pistolet. Nacisnął spust, raniąc kobietę, która zwróciła mu uwagę. Ofiara została raniona w ramię, uciekła z kina i zadzwoniła na policję z pobliskiej apteki. Na szczęście obrażenia nie zagrażały jej życiu. Sprawcy postrzelenia zbiegli z miejsca zdarzenia.

Polecamy

Świadkowie potwierdzili, że słyszeli strzał z broni palnej. Policja wszczęła postępowanie. Po ponad miesięcznych poszukiwaniach udało się aresztować agresywnych kinomanów. 20-letni Camryn King i 22-letnia Yvonne Crawford, zostali zatrzymani i oskarżeni o napad i nielegalne  posiadanie broni palnej. Przedstawiciele policji z Atlanty poinformowali, że King i Crawford zostaną poddani ekstradycji z Indiany w celu postawienia im zarzutów w stolicy stanu Georgia.

Polecamy

To nie jedyna strzelanina w AMC Camp Creek 14 w ostatnim czasie. Trzy tygodnie wcześniej podobny akt agresji miał miejsce w galerii handlowej znajdującej się w budynku. Mężczyzna zaczął strzelać do klientów, raniąc trzech nastolatków.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.