Ujawniono treść sekretnego pamiętnika Michaela Jacksona. O czym pisał Król Popu?

13.07.2020 13:31
Ujawniono treść sekretnego pamiętnika Michaela Jacksona. O czym pisał Król Popu? Fot. shutterstock.com

Na światło dzienne wyszły na jaw osobiste zapiski Michaela Jacksona. Ujawniono fragmenty sekretnego pamiętnika Króla Popu.

Od śmierci Michaela Jacksona minęło już przeszło 10 lat. Mimo to gwiazdor nie schodzi z ust mediów niestety nie tylko za sprawą swojej kultowej twórczości. Film "Leaving Neverland" z 2019 roku sprawił, że Król Popu pośmiertnie został oskarżony o molestowanie seksualne dzieci.

Michael Jackson prowadził pamiętnik. O czym pisał Król Popu?

Kurz po premierze dokumentu nieco już opadł, jednak nadal w sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat rzekomych występków Jacksona. Sprawą zajmuje się między innymi dziennikarz śledczy Dylan Howard, który napisał książkę na temat Króla Popu. Ujawnił w niej, że jednym z życiowych pragnień Jacksona było zostanie pierwszym multimiliarderowym artystą, aktorem, a także reżyserem.

Przeczytaj także

Jackson podobno analizował sposoby na zarabianie 20 milionów dolarów tygodniowo, żeby je osiągnąć rozważał organizowanie koncertów Cirque du Soleil, a także współpracę z firmą Nike.

Posłuchaj podcastu

Howard ujawnił także, że w sekretnych zapiskach w pamiętniku Jackson wyrażał obsesję na punkcie bycia nieśmiertelnym. Wzięło się to z wielkiego poczucia zagrożenia i ciągłego wrażenia, że ktoś planuje zrobić mu krzywdę, a nawet próbuje go zabić. Dziennikarz cytuje słowa muzyka w książce:

Obawiam się, ze ktoś mnie zabije. Wszędzie są źli ludzie. Chcą mnie zniszczyć i przejąć kontrole nad moją firmą. System chce, żebym zginął za swój dorobek muzyczny, ale ja nie mam zamiaru go odsprzedawać.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.