Pogoda
13.07.2020 13:31

Ujawniono treść sekretnego pamiętnika Michaela Jacksona. O czym pisał Król Popu?

Na światło dzienne wyszły na jaw osobiste zapiski Michaela Jacksona. Ujawniono fragmenty sekretnego pamiętnika Króla Popu.

Michael Jackson
foto: shutterstock.com

Od śmierci Michaela Jacksona minęło już przeszło 10 lat. Mimo to gwiazdor nie schodzi z ust mediów niestety nie tylko za sprawą swojej kultowej twórczości. Film "Leaving Neverland" z 2019 roku sprawił, że Król Popu pośmiertnie został oskarżony o molestowanie seksualne dzieci.

Michael Jackson prowadził pamiętnik. O czym pisał Król Popu?

Kurz po premierze dokumentu nieco już opadł, jednak nadal w sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat rzekomych występków Jacksona. Sprawą zajmuje się między innymi dziennikarz śledczy Dylan Howard, który napisał książkę na temat Króla Popu. Ujawnił w niej, że jednym z życiowych pragnień Jacksona było zostanie pierwszym multimiliarderowym artystą, aktorem, a także reżyserem.

Paris Jackson
Paris Jackson
Przeczytaj także Córka Michaela Jacksona jako Jezus-lesbijka. Oburzeni katolicy chcą zakazać filmu "Habit"

Jackson podobno analizował sposoby na zarabianie 20 milionów dolarów tygodniowo, żeby je osiągnąć rozważał organizowanie koncertów Cirque du Soleil, a także współpracę z firmą Nike.

Posłuchaj podcastu

Howard ujawnił także, że w sekretnych zapiskach w pamiętniku Jackson wyrażał obsesję na punkcie bycia nieśmiertelnym. Wzięło się to z wielkiego poczucia zagrożenia i ciągłego wrażenia, że ktoś planuje zrobić mu krzywdę, a nawet próbuje go zabić. Dziennikarz cytuje słowa muzyka w książce:

"

Obawiam się, ze ktoś mnie zabije. Wszędzie są źli ludzie. Chcą mnie zniszczyć i przejąć kontrole nad moją firmą. System chce, żebym zginął za swój dorobek muzyczny, ale ja nie mam zamiaru go odsprzedawać. "

Michael Jackson
Michael Jackson
Przeczytaj także Michael Jackson żyje? Zwolennicy teorii spiskowej twierdzą, że znaleźli dowód na upozorowanie śmierci muzyka
Tagi: Michael Jackson