Pogoda
21.05.2019 13:31

Umierający na raka gracz otrzyma Borderlands 3 kilka miesięcy przed premierą

26-latek cierpiący na raka przełyku, żołądka i wątroby poprosił na forum Reddit o pomoc – według prognoz lekarzy, umrze w czerwcu 2019 roku, a chciałby zagrać w Borderlands 3. Premiera gry została wyznaczona na wrzesień 2019.

Borderlands 3
foto: materiały prasowe

Fan serii Borderlands po zorientowaniu się, że może nie dożyć do pojawienia się nowe odsłony z serii w oficjalnej sprzedaży postanowił zwrócić się o pomoc do społeczności Reddit.

"

Cześć wszystkim. Nie wiem nawet, czy to możliwe, czy ktokolwiek może mi pomóc. Nazywam się Trevor Easteman i mam 26 lat. W czerwcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie raka przełyku w czwartym stadium, do tego raka żołądka oraz wątroby. Lekarze dali mi rok życia. Zawsze byłem wielkim fanem Borderlands, a nie wiem, czy uda mi się dożyć do premiery Bordelands 3. Jeśli ktoś mógłby znaleźć sposób na to, żeby mógł zagrać w grę wcześniej, będę bardzo wdzięczny. "

Trevor na wszelki wypadek pokazał dokumenty potwierdzający zaawansowanie śmiertelnej choroby. Jego prośba została potraktowana przez użytkowników Reddita bardzo poważnie – Geabox i Randy Pitchford zostali zasypani prośbami o sprawienie odrobiny szczęścia umierającemu fanowi.

Borderlands 3
Borderlands 3
Przeczytaj także Twórcy Borderlands 3 ukryli sekrety na oficjalnej grafice okładki

Borderlands 3 prezentem dla umierającego fana. Zagra w grę przed wszystkimi

Jak się okazało, kampania toczona przez użytkowników Reddita zakończyła się sukcesem – umierający gracz będzie mógł zagrać w Borderlands 3 już w czerwcu, trzy miesiące przed oficjalną premierą.

"

Cześć, chciałbym powiedzieć wszystkim, którzy byli tak mili, że zaangażowali się w akcję, iż zakończyła się sukcesem. Skontaktował się ze mną przedstawiciel 2k i powiedział, że na początku czerwca przyleci do mnie ktoś ze studia – najprawdopodobniej po to, żeby dać mi kopię gry. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia mojego marzenia. To dla mnie naprawdę dużo znaczy. "

2K to zachodni dystrybutor gry tworzonej przez Gearbox - w Polsce Borderlands 3 zostanie wydany przez Cenegę.

Zobacz także: >> Bethesda dała zagrać w Fallouta 76 umierającemu chłopcu <<

Borderlands 3 trafi do sprzedaży 13 września 2019 roku – zagrać można będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

A Wy zagracie w Borderlands 3?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry