Pogoda
14.08.2020 13:29

Uprawiali seks na ulicy. Rozwścieczona staruszka pobiła ich deską [WIDEO]

Seks w miejscu publicznym to nie najlepszy pomysł. Przekonała się o tym para, która została srogo ukarana przez przechodzącą obok staruszkę. 

Seks na ławce w parku
foto: Viktor Voroshilov/Shutterstock

Takie rzeczy tylko w Rosji. W jednym z miast naszego wschodniego sąsiada doszło do nietypowej sytuacji. Głównymi bohaterami zdarzenia była para uprawiające seks tuż przy ruchliwej ulicy, zdenerwowana ich zachowaniem starsza kobieta i deska, która stała się narzędziem kary. 

Seks w miejscu publicznym udaremniony przez staruszkę

Życie seksualne ludzi ma wiele różnych aspektów. Czasem w grę wchodzą oryginalne preferencje, innym razem chodzi o urozmaicenie pożycia, a czasami po prostu pociąg jest tak duży, że trudno się powstrzymać, nawet w miejscu publicznym. 

Uprawiali seks na wieży widokowej. Nagranie z ich chwili czułości trafiło do internetu
Uprawiali seks na wieży widokowej. Nagranie z ich chwili czułości trafiło do internetu
Przeczytaj także Uprawiali seks na wieży widokowej. Nagranie z ich chwili czułości trafiło do internetu

Seks w miejscu publicznym nie jest żadną rzadkością, mimo że w polskim prawie karnym to czyn lubieżny, za który grozi kara grzywna w wysokości do 1500 złotych bądź nagana. Dla wielu par dodatkowe ryzyko dodaje jednak smaczku i czasem zdarza się, że osoba postronna natknie się na amory ludzi rozpalonych pożądaniem na przykład w parku. Nie zawsze jednak zdarza się, że karę wręcza nie policjant czy strażak miejski, ale... wkurzony przechodzień. 

Burmistrz, która uprawiała seks w miejscu publicznym, została zamordowana
Burmistrz, która uprawiała seks w miejscu publicznym, została zamordowana
Przeczytaj także Burmistrz, która uprawiała seks w miejscu publicznym, została zamordowana

W lipcu 2020 roku w sieci pojawiło się wideo z dziwnego zajścia. Widzimy na nim parę uprawiającą seks w zaroślach, które znajdują się tuż przy ruchliwej ulicy jednego z rosyjskich miast. Całe zajście jest nagrywane z wysokości, więc prawdopodobnie autorem jest osoba, która znajdowała się w budynku z oknami wychodzącymi bezpośrednio na miejsce uniesień bohaterów tego artykułu.

IKEA
IKEA
Przeczytaj także Półnaga kobieta masturbowała się w sklepie IKEA. Sieć przypomina klientom, że to zabronione [WIDEO]

Kopulacja zostaje jednak szybko przerwana. Starsza kobieta zauważa parę i wpada w szał. Chwyta leżącą w pobliżu deskę i okłada nią kochanków. Zresztą zobaczcie sami. 

Wzburzona staruszka nie tylko pobiła i obrażała parę uprawiającą seks, ale również napluła na kobietę. Chociaż kochankowie znieśli większość ciosów z pokorą, pod koniec słychać głośny krzyk mężczyzny. Nie wiadomo jak zakończyła się ta sytuacja, ale poszkodowani raczej nie zdecydowali się powiadomić o ataku władzy. 

Uprawialiście kiedyś seks w miejscu publicznym?

kobieta w bieliźnie ze smartfonem w ręku
kobieta w bieliźnie ze smartfonem w ręku
Przeczytaj także Nagrali jak „oglądasz” porno i grożą wrzuceniem filmu do sieci. Zapłacić okup?

Zobacz też: Seks na Lotnisku Chopina na oczach pasażerów? Zobacz nagranie [WIDEO]

Tagi: Rosja