Uratował siostrę przed psem. Tom Holland i Robert Downey Jr obiecali mu nagrodę

19.07.2020 13:43
Uratował siostrę przed psem. Tom Holland i Robert Downey Jr obiecali mu nagrodę Fot. Steve Cohn/Invision/AP/East News

W sieci niedawno pojawiło się wideo, w którym 6-letni Bridger Walker pokazuje rany spowodowane przez agresywnego psa. Chłopiec bronił swoją młodszą siostrę przed atakiem zwierzęcia, a jego bohaterstwo zostało dostrzeżone przez gwiazdy MCU.

Ciocia 6-letniego Bridgera postanowiła podnieść na duchu swojego siostrzeńca, udostępniając na Instagramie post, w którym oznaczyła wielu aktorów wcielających się w superbohaterów. Poprosiła ich o to, aby przesłali słowa wsparcia dla chłopca, który został kilkukrotnie ugryziony przez dzikiego psa, kiedy bronił przed zwierzakiem swoją młodszą siostrę.

Pierwszy odezwał się Chris Evans, który obiecał, że wyśle mu prawdziwą tarczę Kapitana Ameryki.

6-latek uratował siostrę przed psem. Teraz stał się przyjacielem gwiazd

Od tego czasu ciotka Bridgera udokumentowała kolejne spotkania chłopca z aktorami. Kilka dni później życzenia rychłego powrotu do zdrowia złożyli mu Robert Downey Jr oraz Tom Holland. W wiadomości wideo od RDJ-a możemy usłyszeć:

Bridger - jesteś gwiazdą rocka. Słyszałem, że Kap zamierza ci wysłać tarczę. Ja zrobię coś fajniejszego. Zadzwoń do mnie, jak będziesz miał urodziny, dostaniesz ode mnie coś bardzo wyjątkowego.

Przeczytaj także

Grający Spider-Mana Tom Holland zadzwonił do dzieciaka, który miał na sobie akurat bluzę z wizerunkiem Pajączka:

Chcę tylko powiedzieć, że jesteś niezwykle odważny, koleżko. Jesteśmy z Ciebie naprawdę dumni, a twoja siostra ma niezwykłe szczęście, że jesteś jej bratem.

Holland następnie zaprosił Bridgera na plan nadchodzącego filmu o Spider-Manie:

Niedługo będziemy kręcili Spider-Mana 3 i jeśli kiedykolwiek będziesz chciał wpaść na plan i zobaczyć strój Pajączka z bliska, to zapraszam. Będziesz moim gościem.

Mark Ruffalo, Brie Larson, Robbie Amell i Grant Gustin również skomentowali oryginalny post ciotki Bridgera, nazywając chłopca prawdziwym superbohaterem i doceniając jego niezwykłą odwagę. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.