Usłyszeli jak gwałcił 15-latkę podczas sesji w GTA. Grozi mu 15 lat więzienia

Kamil Kacperski
27.11.2018 12:18
Usłyszeli jak gwałcił 15-latkę podczas sesji w GTA. Grozi mu 15 lat więzienia Fot. shutterstock.com

Do tragicznej sytuacji doszło na Florydzie. 18-letni mężczyzna imieniem Daniel Enrique Fabian rzekomo zgwałcił 15-letnią dziewczynę podczas przerwy w grze.

Jak donosi BBC, na Florydzie w czerwcu 2018 roku doszło do gwałtu na małoletniej. Świadkami sprawy byli gracze, którzy usłyszeli odgłosy szamotaniny i krzyki podczas sesji w "Grand Theft Auto Online". Domniemany sprawca, 18-letni Daniel Fabian, po dokonaniu zbrodni wrócił do gry. Kilka miesięcy później został aresztowany.

Zgwałcił małoletnią. Grozi mu do 15 lat więzienia

Młodego mężczyznę aresztowano, natomiast 15-letnia ofiara Fabiana zeznała, że została przytrzymana i zgwałcona przez 18-latka. Świadkowie sprawy potwierdzili, że mężczyzna w pewnym momencie zrobił sobie przerwę od rozgrywki, a kilka minut później usłyszeli damski głos krzyczący głośne "nie". Raport medyczny lokalnej policji potwierdził zeznania graczy i ofiary. Inni gracze dodali również, że chwilę przed incydentem Fabian w sprośny sposób wypowiedział się na temat seksu z dziewczyną, którą zaprosił do domu.

_104503656_daniel-enrique-fabian-via-pasco-county Fot. Zdjęcie sprawcy, foto: Biuro szeryfa w Pasco

Do całej sytuacji doszło w czerwcu 2018 roku w domu Daniela Fabiana w New Port Richney na zachodniej Florydzie. Według informacji BBC, lokalne media nie potwierdziły, czy to towarzysze mężczyzny zadzwonili na policję. 18-latka aresztowano w środę 21 listopada 2018 roku. 

Podsłuchali go podczas rozgrywki w GTA Online

Daniel Fabian został oskarżony o dwukrotne dopuszczenie się gwałtu na osobie małoletniej (od 12 do 15 roku życia) lub - jak określa je prawo na Florydzie - gwałtu na dziecku. Grozi mu do 15 lat więzienia, 15 lat na liście  znanych przestępców seksualnych oraz 10 tysięcy dolarów grzywny. Obecnie mężczyzna znajduje się w lokalnym areszcie. Kaucja wynosi 30 tysięcy dolarów.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.