Pogoda
12.06.2020 14:22

Utwór polskiej grupy pojawił się w serialu Netfliksa. Produkcję można już obejrzeć na platformie

Na platformie streamingowej Netflix pojawił się serial "Control Z" porównywany z "13 powodami". Znalazła się w nim piosenka polskiej formacji.

Netflix
foto: shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

22 maja 2020 miał swoją światową premierę serial "Control Z". Jest to oryginalna produkcja Netfliksa z Meksyku, która opowiada o tamtejszych nastolatkach. Fabuła skupia się wokół hakera, który zaczyna ujawniać sekrety uczniów, a jedna z bohaterek serialu stara się odkryć tożsamość komputerowego speca.

Utwór polskiej grupy pojawił się w serialu Netfliksa

Produkcja przez jakiś czas była dostępna wyłącznie dla widzów w Stanach Zjednoczonych, jednak aktualnie mogą obejrzeć ją także Polacy. Każdy kto zdecyduje się na maraton serialu, będzie mile zaskoczony. W produkcji pojawia się bowiem utwór polskiej formacji.

"To się znów wydarzy". Jest zwiastun finałowego sezonu serialu "Dark"
"To się znów wydarzy". Jest zwiastun finałowego sezonu serialu "Dark"
Przeczytaj także "To się znów wydarzy". Jest zwiastun finałowego sezonu serialu "Dark"

Chodzi o kompozycję "Answer Me" grupy BOKKA. Muzycy znani między innymi z głośnego coveru "Love Will Tear Us Apart” Joy Division grają mieszankę popu, rocka i dźwięków elektronicznych. Artyści pochwalili się fanom nie małym osiągnięciem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Utworu wykorzystanego w "Control Z" możecie wysłuchać poniżej:

Serial już odniósł sukces. Jest wielokrotnie porównywany z hitową produkcją "13 powodów". Twórcy zapowiedzieli zatem realizację 2. sezonu.

Foto: WISEAU-FILMS / Album/EAST NEWS
Foto: WISEAU-FILMS / Album/EAST NEWS
Przeczytaj także Netflix odmówił dodania "The Room" do swojej biblioteki. Fani nie poddają się jednak bez walki!
Tagi: Netflix