Pogoda
02.01.2020 13:43

Uważajcie. Krzesła w nowym "Call of Duty" potrafią zabijać [WIDEO]

Do sieci trafiło wideo z "Call of Duty: Modern Warfare", w którym gracz zaczyna bawić się z obrotowym fotelem na jednej z map w trybie wieloosobowym. Okazuje się, że niewinna czyność kończy się dla niego tragicznie.

Call of Duty
foto: kadr z wideo/YouTube.com

"Call of Duty: Modern Warfare" jest uznawane za powrót serii do formy. Po kilku bardziej i mniej rozczarowujących częściach, twórcy wrócili do współczesnych konfliktów inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Grze wyszło to na dobre, a użytkownicy raczej przepadają za nową produkcją Infinity Ward. Nie oznacza jednak, że produkt jest perfekcyjny - w sieci znajdziemy bowiem wiele filmików prezentujących całkiem głupie błędy z produkcji.

Call of Duty: Modern Warfare - krzesło zabija

Jeden z nich przedstawia nam scenę wyjętą żywcem z niskobudżetowego horroru. Główny bohater zostaje bowiem zamordowany przez... biurowy fotel obrotowy. Jeżeli więc jesteście jedną z milionów osób grających w "Modern Warfare", to warto uważać na wygodne siedzenie i najlepiej go po prostu unikać:

Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare
Przeczytaj także Call of Duty: Modern Warfare w 3 dni zarobiło dwa razy więcej niż „Joker”

W "Call of Duty" można zginąć na wiele różnych pokręconych sposobów, ale śmierć od krzesła wydaje się być na szczycie pod względem absurdu. Gra o podtytule "Modern Warfare" zadebiutowała na konsolach Xbox One, Playstation 4 oraz komputerach osobistych w listopadzie 2019 roku. 

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare – inne oblicze wieloosobowego pola walki [RECENZJA]

Tagi: Gry Call of Duty