Pogoda
06.11.2018 11:50

Vans przygotował kolekcję butów we współpracy z NASA

Znana odzieżowa marka postanowiła na chwilę odbić od świata muzyki i superherosów, by przygotować kolekcję obuwia inspirowaną Amerykańską Agencją Kosmiczną.

Vans Space Voyager
foto: materiały prasowe

Wszystko dlatego, że w 2018 roku NASA obchodzi 60. urodziny. Kolekcja "Space Voyager" jest inspirowana designem promu kosmicznego o tej samej nazwie, a także strojami kosmonautów uczestniczących w misji. Oprócz obuwia, Vans planuje przygotować jeszcze różnego rodzaju akcesoria. Odzież z tej serii trafiła już do sprzedaży, a zamówić ją możecie na oficjalnej stronie Vansa. 

Marka przygotowała również wideo promocyjne, które mocno nawiązuje do stylistyki lat 60. Zobaczcie materiały promocyjne udostępnione przez Vans:

Vans przygotował buty inspirowane NASA

W kolekcji znajdziemy aż 8 różnych modeli butów - od trampek dla dzieci, po high topy dla dorosłych. Oprócz tego do sprzedaży trafiły również kurtki, plecaki i bluzy. Ceny są całkiem przystępne i nie różnią się zbytnio od kosztów standardowych produktów Vansa. Wszystkie z nich znajdziecie na ich oficjalnej stronie.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej - Vans współpracował wcześniej z wieloma innymi markami. Jeszcze w 2018 roku do sprzedaży trafiły m.in. buty i koszulki przygotowane z Metalliką, a także ubrania inspirowane postaciami superbohaterskimi Marvela. Wśród nich znaleźliśmy high topy z motywem Spider-Mana, plecak Kapitan Marvel, czy trampki Hulka. 

Zgodnie z tradycją, największy "konkurent" Vansa, czyli Converse, przygotował z kolei buty inspirowane postaciami DC, takimi jak Batman, Superman, czy Joker. 

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele