Sailor Moon na Vansach. Zobacz kolekcję z okazji 30-lecia Czarodziejek [ZDJĘCIA]

02.08.2022 11:11
Vans x Sailor Moon Fot. materiały prasowe Vans

Kultowe anime "Sailor Moon" zadebiutowało w 1992 roku. 30 lat później wizerunek słynnych Czarodziejek możemy znaleźć na butach i ubraniach stworzonych specjalnie z okazji okrągłych urodzin Sailorek.

Ciuchy z popularnymi anime możemy coraz częściej znaleźć w sieciówkach. Na sklepowych półkach pojawiają się ubrania nie tylko z obecnie popularnymi tytułami, jak chociażby "Atak Tytanów" czy "Jujtusu Kaisen", ale również z bohaterami ze starszych anime. "Sailor Moon" nadal jest popularna i marka Vans zaprezentowała kolekcję poświęconą "Czarodziejce z Księżyca".

Polecamy

Sailor Moon na Vansach. Zobacz kolekcję z okazji 30-lecia Czarodziejek [ZDJĘCIA]

Oryginalna dziewczęca manga autorstwa Naoko Takeuchi zaczęła być publikowana w odcinkach w 1991 roku, w miesięczniku „Nakayosi” (wydawanym przez Kodansha). Manga została przetłumaczona na 17 języków, natomiast animowana seria była wyświetlana w ponad 40 krajach. W 2012 r. zapoczątkowany został nowy projekt upamiętniający 20-lecie przygód Sailorek. Oryginalna manga została odnowiona, udostępniona w formie e-booka i uzupełniona o kolorową wersję. Dodatkowo ukazała się nowa seria anime i musical, a także powstał oficjalny fanklub. W 2022 roku obchodzimy 30-lecie Sailorek.

Polecamy

Z okazji okrągłych urodzin Czarodziejek, 22 lipca 2022 Vans wydał swoją specjalną kolekcję Vans x Pretty Guardian Sailor Moon obejmującą obuwia Lifestyle, Skate i Customs oraz odzież i akcesoria z motywami Czarodziejek.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Fanów Sailor Moon na pewno zainteresują buty z wizerunkiem Czarodziejek, Tuxedo Mask czy kotów Luny i Artemisa. Kolekcja obejmuje również koszulki, bluzy oraz czapki z wizerunkiem Sailorek.

Wielbiciele serii będą też mieli okazję zaprojektować własne obuwie Pretty Guardian Sailor Moon Vans Classics za pośrednictwem platformy Vans Customs. Na stronie vans.eu/customs dostępne są trzy nowe wzory z ulubionymi postaciami fanów: Czarodziejką z Księżyca, jej czterema towarzyszkami, Luną, Artemisem i innymi.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Kolekcja Vans x Pretty Guardian Sailor Moonjest dostępna od 22 lipca 2022 r. na stronie vans.eu i w wybranych sklepach Vans. Vans Customs jest już dostępny pod adresem vans.eu/customs

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.