Pogoda
26.06.2020 13:51

Vega z kolejnym spotem swojego najnowszego filmu. Pojawił się w nim Szymon Hołownia

W najnowszym spocie kolejnego filmu Patryka Vegi pojawił się Szymon Hołownia. Co w nagraniu robi kandydat na prezydenta Polski?

Patryk Vega
foto: Mateusz Jagielski/East News

Promocja filmu Patryka Vegi zbiegła się z kampanią prezydencką Szymona Hołowni. Na pozór panowie nie mają ze sobą za dużo wspólnego, jednak okazało się, że ich drogi właśnie się przecięły i to tuż przed ciszą wyborczą. Kandydat na prezydenta pojawił się spocie zapowiadającym "Pętle" kontrowersyjnego reżysera.

Szymon Hołownia w spocie Patryka Vegi

Patryk Vega umie w promocję swoich filmów. Po premierze chociażby "Polityki" pojawiły się głosy, że najciekawsze sceny z filmu zawierał sam zwiastun, a rozdmuchana kampania wzbudziła znacznie większe kontrowersje niż produkcja. Tym razem reżyser również postawił na wieloetapową reklamę nowego dzieła. W sieci pojawił się zwiastun "Pętli" w wersji "dla kobiet" oraz "dla mężczyzn". Twórca na swoim Instagramie opublikował kolejny krótki spot, który trafił do internetu w idealnym momencie.

Bokser Dawid Kostecki ps. "Cygan" podczas procesu, Foto: Polska Press/ East News
Bokser Dawid Kostecki ps. "Cygan" podczas procesu, Foto: Polska Press/ East News
Przeczytaj także Afera podkarpacka - czego dotyczyła historia, o której opowie nowy film Patryka Vegi?

W krótkim nagraniu widzimy fragmenty programu "Mam Talent", który wraz z Marcinem Prokopem prowadził Szymon Hołownia. Tancerki, które znalazły się w trailerze do filmu Vegi brały udział w popularnym programie TVN-u. Reżyser najprawdopodobniej opublikował właśnie ten fragment nie przez przypadek. Kandydat na prezydenta na ekranie musiał zaowocować zainteresowaniem widzów oraz mediów.

"Pętla" ma ukazać historię oraz kulisy sławnej "afery podkarpackiej". Film został nakręcony z perspektywy agenta CBŚP, który szantażował polityków, celebrytów i duchownych. W główną rolę w produkcji wcieli się Antonii Królikowski. W obsadzie nie zabraknie także innych aktorów, którzy już wcześniej współpracowali z Vegą. Przed kamerami zobaczymy też Katarzynę Warnke czy Piotra Stramowskiego.

"Pętla" - kiedy premiera?

Aktualnie nie znamy dokładnej premiery filmu. Jednak ze względu na wzmożoną promocję produkcji, możemy spodziewać się, że obraz będzie jednym z pierwszych polskich filmów, które trafią do kin po zniesieniu obostrzeń.

Nowy zwiastun filmu Patryka Vegi „Pętla”. Tym razem w wersji dla kobiet? [WIDEO]
Nowy zwiastun filmu Patryka Vegi „Pętla”. Tym razem w wersji dla kobiet? [WIDEO]
Przeczytaj także Nowy zwiastun filmu Patryka Vegi „Pętla”. Tym razem w wersji dla kobiet? [WIDEO]
Tagi: Patryk Vega