Pogoda
06.05.2020 17:42

W Cyberpunku 2077 możesz mieć tak dużego jak tylko chcesz. Gra pozwoli na modyfikowanie genitaliów

Cyberpunk 2077 to gra przeznaczona do odbiorców dorosłych i dojrzałych, ceniących sobie realistyczne odzwierciedlenie świata przedstawionego. Jedna z szykowanych przez CD Projekt RED opcji potwierdza poważne podejście do tematu, przy okazji dając do rąk narzędzie, które przyprawi o uśmiech miłośników dużych penisów. Lub małych – wybór należy do gracza.

postać z Cyberpunk 2077
foto: materiały prasowe CD Projekt RED

W idealnym świecie od ponad dwóch tygodnie nie odchodzilibyśmy od konsol i komputerów: Cyberpunk 2077 miał trafić do graczy 16 kwietnia 2020 roku. W pogoni za jakością CD Projekt RED postanowił jednak przenieść premierę o kilka miesięcy i o względy graczy zawalczyć 17 września 2020.

Twórcy zapewniają, że oczekiwany tytuł jest w zasadzie gotowy i można go przejść od początku do końca, chcą jednak upewnić się, że nawet najmniejszy element rozgrywki będzie wypolerowany na wysoki połysk.

Cyberpunk 2077 nie będzie unikał zagadnień kontrowersyjnych: gra ma już na swoim koncie mały skandal po tym, gdy ktoś zauważył w świecie gry plakaty reklamowe z transpłciową postacią.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077: afera z transseksualnym plakatem. Kobieta z penisem podpisana „zmiksuj to”

Podczas prezentacji polskiej wersji językowej gry na PGA 2019 można było z kolei się przekonać, że wcielający się w Johnny’ego Silverhanda Michał Żebrowski swojskimi przecinkami rzuca na lewo i prawo.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 po polsku. Twórcy gry nie przebierają w słowach

Cyberpunk 2077 został już oceniony przez ESRB, która swoją opinię udostępniła w sieci. Dzięki opisowi elementów, przez które gra została sklasyfikowana jako tytuł tylko dla dorosłych, dowiedzieliśmy się wielu interesujących szczegółów.

Cyberpunk 2077 pozwoli na wybieranie i modyfikowanie genitaliów. Możliwe niestandardowe kombinacje

Tematom okołoseksualnym poświęcono w analizie ESRB sporo miejsca. Na początek przyjrzano się sposobowi kreowania postaci i okazało się, że nie ma co przywiązywać się za bardzo do koncepcji istnienia tylko dwóch płci.

"

Gracze mogą wybrać płeć i dostosować swoją postać, wybierając wygląd i rozmiar piersi, pośladków i genitaliów, a także ich różne rozmiary oraz różne kombinacje. "

To nie koniec ustaleń pracowników ESRB. W Cyberpunku 2077 będzie można uprawiać seks, i to na wiele różnych sposobów.

Stosunki z innymi bohaterami gry (a także prostytutkami) pokazywane są z perspektyw pierwszej osoby; są to „krótkie sceny”, w których ogląda się „częściowo gołe” postaci „jęczące sugestywnie”. Dopatrzono się także scen seksu oralnego.

Co ciekawe, V może spić się do nieprzytomności, racząc się alkoholem tak długo, aż widziany przez nią lub niego (lub inną kombinację cech płciowych) świat zacznie się rozmywać i zniekształcać.

Zobacz także: Z powodu epidemii Polacy piją na umór. Rekordowe wpływy budżetowe z akcyzy 

Jako kto będziecie grać w Cyberpunka 2077?

Tagi: Cyberpunk 2077