W "Death Stranding" usłyszymy Bring Me The Horizon? Nowe zdjęcia sugerują współpracę

19.08.2019 11:19
|undefined Fot. Twitter.com/HideoKojima_eng

Niedawno w mediach społecznościowych brytyjskiego zespołu i Hideo Kojimy pojawiły się wspólne zdjęcia artystów. Fani zaczęli spekulować, że dojdzie do współpracy.

Czy gracze usłyszą muzykę Bring Me The Horizon w "Death Stranding"? Pewności nie mamy, ale szanse na takie połączenie szybko rosną. Wszystko dlatego, że w sieci pojawiły się wspólne zdjęcia reżysera gry Hideo Kojimy z Brytyjczykami. Panowie odwiedzili studio Kojima Productions z okazji krótkiej trasy koncertowej po Japonii. Niespodziewany crossover spowodował, że z tej niespodziewanej wizyty może wyjść coś więcej. 

BMTH pojawi się w Death Stranding?

Bring Me The Horizon obdarowało reżysera kilkoma kopiami ich najnowszego albumu "amo" w wersji CD i na winylu. Kopie były oczywiście podpisane przez członków zespołu. Panowie życzyli Kojimie powodzenia i spokojnego oczekiwania do 8 listopada 2019 roku, kiedy to "Death Stranding" ma zadebiutować. Oto wspólne zdjęcia Kojimy i Bring Me The Horizon:

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy, Bring Me the Horizon jest obecnie na trasie koncertowej i odwiedziło Kojima Productions z okazji koncertów w Tokio. Fani wiedzą też zapewne, że wokalista grupy, Oli Sykes jest ogromnym fanem twórczości Kojimy - zwłaszcza "Metal Gear Solid". Zespół ma utwór "Shadow Moses", który swoim tytułem nawiązuje do jednej z lokalizacji w grach Kojimy:

Na tym się jednak nie skończyło - kilka dni później Hideo Kojima opublikował na swoim Twitterze zdjęcie telefonu grającego utwór "i apologise if you feel something" Bring Me The Horizon:

Kojima jest obecnie w Kolonii na Gamescomie, gdzie zaprezentuje nowy gameplay z nadchodzącego "Death Stranding". Premiera produkcji odbędzie się 8 listopada 2019 roku. Bring Me The Horizon promuje zaś wspomniany album "amo", który zadebiutował 25 stycznia 2019 roku. 

Zobacz także: Bring Me The Horizon - amo [RECENZJA]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.