W Destiny 2 mścisz się za śmierć słodkich szczeniaczków

Michał Tomaszkiewicz
05.09.2017 12:39
W Destiny 2 mścisz się za śmierć słodkich szczeniaczków

6 września 2017 roku pojawi się Destiny 2 – twórcy podgrzewają atmosferę zwiastunem, w którym tłumaczą o co w tym wszystkich chodzi i dlaczego powinieneś walczyć. Nie chodzi tylko o szczeniaki – odpłacić się trzeba także za Puszczę Białowieską.

Podczas gdy muzycznie krew graczy przyspieszana jest przez Beastie Boys, na ekranie możemy zobaczyć, jakich bestialstwa dopuścili się najeźdźcy. Scena po scenie widzimy, jak wszystko, co kochaliśmy w życiu znika w wybuchowy sposób – kawa, gitara, tort urodzinowy wraz z całym przyjęcie… aż w końcu naszym oczom ukazuje się najsłodszy szczeniak, jaki pojawił się w internecie.

Jeśli jego utrata nie sprawiła, że chcecie wymordować wszystkich najeźdźców, to gratuluję – macie serce z kamienia.

Polskie tłumaczenie zwiastuna zostało wykonane całkiem sprawnie – puryści, którzy zamiast „Dla szczeniaczkóóóóóóów!!!” wolą krzyczeć „For the Puppieeeeeeeeeeess!”, mogą zerknąć na oryginalne, angielskie wydanie trailera.

Jeśli spodobały się Wam smaczki ze zwiastuna, zapewne ucieszy was wiadomość, że Bungie bardzo stara się, żeby Destiny 2 nie powielało grzechów największych produkcji ostatnich lat. Można nawet powiedzieć, że tworzony przez nich tytuł ma być podobny do Wiedźmina 3 – gracze mają oczekiwań ogromu zadań do wykonania i bardzo rozbudowanej fabuły.

Bungie ma nawet nadzieję, że z powodu tego urodzaju ludzie zaczną wręcz narzekać.

Destiny 2 trafi do właścicieli konsol Xbox One oraz Playstation 4 6 września 2017 roku – właściciele komputerów PC będą musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość, jako że gra w wersji #pcmastrerace pojawi się 24 października 2017.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.