Pogoda
23.11.2018 14:26

W "Fortnite" pojawi się Ralph Demolka? W grze są zdjęcia bohatera

"Fortnite", jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat, doczekał się już crossoveru z "Avengers: Infinity War", a sama produkcja pojawiła się nawet w "Ralphie Demolce 2". Czas na rewanż?

W "Fortnite" pojawi się Ralph Demolka? W grze są zdjęcia bohatera
foto: kadr z filmu

Chociaż do premiery "Ralpha Demolki 2" pozostało w Polsce jeszcze sporo czasu (premiera odbędzie się 11 stycznia 2019 roku), ale film ukazał się już w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu w sieci bez problemu możemy odnaleźć już listę z nawiązaniami do różnych produktów medialnych, które pojawiają się w filmie Disneya. Wśród nich znajdziemy m.in. właśnie "Fortnite'a", czyli najlepszą grę 2018 roku wg Golden Joystick Awards (przegoniła "God of Wara", "Red Dead Redemption 2", czy "Spider-Mana").

Ralph Demolka w Fortnite?

Battle-royale jest absolutnym hitem i od kilku miesięcy jest definitywnie najpopularniejszą grą na świecie. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że wszyscy chcą w jakiś sposób przeprowadzić crossover z "Fortnitem". Wcześniej w produkcji Epic Games pojawił się Thanos z "Avengers: Infinity War", a teraz wygląda na to, że w grze wystąpi Ralph Demolka, tytułowy bohater nowej animacji Disneya. Skąd takie pomysły? Cóż, oprócz tego, że jak wspomnieliśmy "Fortnite" pojawił się w "Ralphie Demolce 2", to w samej grze na jednym z billboardów możemy zobaczyć pocieszną postać:

wreck-it-ralph-fortnite

Crossovery z Fortnitem

W jaki sposób go zobaczyć? Na jednej z map jest billboard, na których bohater pojawia się, macha, a następnie znika. Całość trwa zaledwie kilka sekund. Możemy go zobaczyć ponownie, ale trzeba być cierpliwym, ponieważ może to zająć nawet całe minuty. Kto wie? Może Epic Games szykuje się na wprowadzenie skórek inspirowanych postaciami z filmu "Ralph Demolka 2"? A może czeka nas taka zmiana, jak wprowadzenie Thanosa, który był potężniejszy od normalnych postaci? Oficjalnych informacji ze strony twórców "Fortnite'a" i Disneya na razie brak. 

Premiera "Ralpha Demolki w internecie" odbędzie się 11 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Fortnite Ralph Demolka w internecie