W „Hitmanie 2” wystąpi Sean Bean. Będzie można go zabić

Sergiusz Kurczuk
18.10.2018 14:52
W „Hitmanie 2” wystąpi Sean Bean. Będzie można go zabić Fot. kadr z filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Sean Bean znowu wystąpi w roli z której słynie - trupa. Aktor pojawi się w grze „Hitman 2”, w której stanie się jednym z celów Agenta 47. 

Sean Bean jest jednym z aktorów, który zasłynął niezliczoną ilością śmierci swoich bohaterów w filmach i serialach. Może nie pobił w tej dziedzinie rekordu, ale sceny śmierci Boromira we „Władcy Pierścieni” i Neda Starka w „Grze o tron” przeszły już do historii. Twórcy gry „Hitman 2” z IO Interactive postanowili wykorzystać motyw kojarzony z Beanem i zaprosili go do obsady najnowszych przygód Agenta 47. Tym razem to gracz będzie mógł własnoręcznie wyeliminować postać graną przez aktora. 

„Hitman 2” - Sean Bean zginie z ręki Agenta 47

Za zrebootwaną serię o tytułowym płatnym zabójcy oprócz IO Interactive stoi również Warner Bros. Interactive Entertainment. Twórcy ogłosili, że w grze pojawi się postać grana przez Seana Beana. Aktor wcieli się w postać o imieniu Mark Faba. Będzie to jeden z dodatkowych celów głównego bohatera gry. To czy Agent 47 zlikwiduje bohatera Beana, będzie zależeć wyłącznie od gracza. W kogo wcieli się Bean? Faba to były agent MI5, który postanowił opuścić agencję, by zarabiać na życie jako płatny zabójca. Stał się dość znany w branży i zyskał przydomek The Undying. Zasłynął wieloma upozorowaniami własnej śmierci i precyzją w pozbawianiu życia swoich ofiar. Pseudonim i historia Faby to oczywiście żartobliwe odniesienie do licznych śmierci postaci, granych przez aktora. 

Zapowiedź udziału Beana w „Hitmanie 2” została wzbogacona filmowym zwiastunem gry z hollywoodzkim aktorem w roli głównej. 

Faba pojawi się w poziomie Miami. Gracz będzie miał 10 dni na zabicie byłego agenta, ale ani razu nie może się pomylić podczas wykonywania zlecenia. 

„Hitman 2” - kiedy premiera?

Jeśli już świerzbią Was ręce, by nacisnąć na spust i zastrzelić Fabę, lub nie możecie się doczekać, by przeprowadzić na nim dekapitację, mamy dobrą wiadomość. Gra „Hitman 2” trafi na sklepowe półki już 20 listopada 2018 roku. Tytuł ukaże się na platformach Xbox One, PS4 i Oczywiście PC. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.