W Man of Medan postaci mogą zginąć na 69 różnych sposobów

Michał Tomaszkiewicz
16.07.2019 11:57
W Man of Medan postaci mogą zginąć na 69 różnych sposobów Fot. materiały prasowe Supermassive Games

Mężczyznę poznaje się podobno nie po tym, jak zaczyna, lecz po tym, jak kończy. Gdyby to samo powiedzenie zastosować w stosunku do gier, Man of Medan ociekałby testosteronem. Jego twórcy przygotowali dla prowadzonych przez graczy postaci multum sposobów na śmierć.

The Dark Pictures: Man of Medan to pierwszy z serii horrorów, w których bać można się będzie wspólnie ze znajomymi. Gra zaoferuje dwa sposoby na grę wieloosobową.

Pierwszy z nich nazwany został trybem kanapowym. W jego ramach maksymalnie czterech graczy może lokalnie wcielić się w bohaterów gry i razem przeżywać (lub umierać) w świecie rodem z mrocznych koszmarów.

Przeczytaj także

Man of Medan pozwoli także na współdzielenie historii przez internet. W tym trybie dwaj gracze będą ze sobą współpracować, wspólnie wypracowując strategię działania i starając się uniknąć śmierci.

Nawet jeśli rozgrywka zakończy się przedwcześnie, The Dark Pictures: Man of Medan ma dbać o to, żeby utrzymywać zainteresowanie graczy. Twórcy zdradzili właśnie, że postaci w grze mogą zginąć na 69 różnych sposobów.

The Dark Pictures: Man of Medan – 69 sposobów na śmierć

Twórcy The Dark Pictures: Man of Medan mają nadzieję, że mimo chęci przeżycia pokazywanej w grze historii, gracz będą także zainteresowani zobaczeniem wszystkich sposobów, na jaki mogą zginąć postaci.

Zdradziliśmy, że wszystkie 5 postaci w grze może ją przeżyć lub zginąć, ale przygotowaliśmy 69 różnych scen śmierci. Żeby zobaczyć je wszystkie, trzeba będzie zagrać 8 lub 9 razy. Historia mocno się rozgałęzia. Dajemy oczywiście więcej sposobów na przejście gry w trybach rozgrywki wieloosobowej. Chcemy dać więcej powodów do grania.

Premiera The Dark Pictures: Man of Medan została zapowiedziana na 30 sierpnia 2019 roku. Gra ukaże się w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

Zobacz także: Klimatyczny teaser ujawnił obsadę "American Horror Story: 1984" 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.