W McDonald's dostaniesz... płytę winylową. Limitowane zestawy rozeszły się jak świeże bułeczki

19.02.2021 12:46
McDonald's Fot. shutterstock.com, zdjęcie poglądowe

McDonald's rozdaje płyty winylowe. Limitowane zestawy z nową kanapką, płytą i bluzą już się wyprzedały.

Chyba każdy za dzieciaka męczył swoich rodziców, żeby wybrać się do McDonald's, bo akurat w restauracji można było zdobyć fajne zabawki. A co byście powiedzieli na zgarnięcie winyla w McDonald's? Tak, to wcale nie jest żart.

Polecamy

W McDonald's dostaniesz... płytę winylową. Limitowane zestawy rozeszły się jak świeże bułeczki

McDonald's postanowił kreatywnie wypromować swoją kanapkę Crispy Chicken. Jak podaje Loundwire, sieć restauracji stworzyła specjalną ofertę i za 5 dolarów do kanapki zostanie dołączona 7-calowa płyta winylowa Taya Keitha. Hiphopowy producent z Tennesse znany jest chociażby ze współpracy z Travisem Scottem. Panowie stworzyli utwór "Sicko Mode", który został wykorzystany w jednej z reklam McDonald's. Piosenka, która znajdzie się na winylu, również pojawi się w reklamie Crispy Chicken.

Oprócz kanapki i płyty winylowej, w zestawie można było zdobyć specjalną bluzę. Piszemy celowo "można było", bo oferta się wyprzedała, chociaż kanapka zadebiutuje w McDonald's dopiero 24 lutego 2020. Oferta obowiązuje w USA, ale kto wie, może również w Europie McDonald's spróbuje stworzyć taką akcję z nietypowymi gadżetami dołączonymi do dań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.