W "Milionerach" padło pytanie za milion złotych. Wygrałbyś taką fortunę?

21.01.2021 14:48
Milionerzy Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Pytanie za milion złotych w "Milionerach". Znałbyś dobrą odpowiedź?

W teleturnieju dosyć rzadko pada pytanie za milion złotych, ale gdy tak się dzieje wszyscy zastanawiają się, czy daliby radę wygrać główną nagrodę. W ostatnim odcinku "Milionerów" uczestnik dotarł do finału, ale postanowił nie ryzykować i wycofać się na ostatnią chwilę z konkursu. Słusznie postąpił, bo typował nieprawidłową odpowiedź. A Wy dalibyście radę wygrać milion złotych?

Polecamy

W "Milionerach" padło pytanie za milion złotych. Wygrałbyś taką fortunę?

Hubert Urbański zadał następujące pytanie w finale "Milionerów":

Trudne pytanie, prawda? Uczestnik zapytany o swój typ, wybrał odpowiedź D), która jednak nie była dobrą opcją. Barwą, która rozchodzi się z największą prędkością jest barwa czerwona. I jak, udałoby się Wam zostać milionerami?

Od 3 grudnia 2020 wprowadzono zmiany w teleturnieju "Milionerzy". Pojawiło się nowe koło ratunkowe, które znane jest m.in. z brytyjskiej edycji programu. Chodzi o zamianę pytania na inne, losowe. Zniknie natomiast pytanie do publiczności z powodu nagrywania programu bez widzów.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.