Pogoda
29.05.2018 10:57

W „Minecrafcie” pojawił się mod, dzięki któremu można wcielić się w Black Panthera

Wakanda forever! Nowy mod do jednej z najpopularniejszych gier wszech czasów pozwala poczuć się niczym sam król Wakandy.

Black Panther Minecraft
foto: kadr z wideo

Modderzy „Minecrafta” przygotowali nie lada gratkę dla fanów Marvela - dzięki jednej z najnowszych modyfikacji do gry wyprodukowanej przez Mojang, gracze mogą wcielić się w samego króla T'Challę, czy raczej jego wojownicze alter ego, czyli Black Panthera.

Dzięki modowi, gracze nie tylko otrzymują możliwość przywdziewania stroju afrykańskiego herosa, ale również większość jego możliwości, takich jak absorpcja energii kinetycznej z otrzymywanych ciosów, a następnie wydalanie jej w celu pokonania swoich oponentów. Oprócz modyfikacji samej postaci, zmienił się nieco również świat gry - buraki, które mogliśmy znaleźć wcześniej, zostały zamienione w heart-shaped herb, czyli roślinę, która daje Black Pantherowi jego nadludzkie możliwości.

Black Panther w Minecrafcie

Dodatkowo, jeżeli zbierze się kilka takich roślin i przygotuje się z nich napój, to supermoce stają się jeszcze mocniejsze. Oprócz tego, dzięki modowi gracze będą w stanie skonstruować charakterystyczne uzbrojenie Wakandczyków. Mianowicie dzięki systemowi craftingu w produkcji można przygotować ręczny blaster, taki, który w filmie miała Shuri.

Do tego dochodzi jeszcze dysk z wibranium, którym posługiwała się Nakia, a także peleryna z wibranium, która działa jak tarcza całkowicie absorbująca obrażenia zadawane przez dzikie stworzenia, które mogą zaatakować nas w trakcie gry w „Minecrafta”.

Modyfikacja została przygotowana przez VelVoxel Raptora, a link do jej pobrania znajdziecie w opisie filmiku, który zamieściliśmy powyżej. A jeżeli Black Panther i „Minecraft” to nie jest do końca wasza bajka, to w „Fortnite” możecie wcielić się w Thanosa.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Black Panther