W New Jersey żyje "prawdziwa rodzina Addamsów". Jak wygląda ich życie codzienne?

16.08.2019 15:37
Foto: EAST NEWS|undefined Fot. EAST NEWS

Rodzina Schrecków to familia, która miłość do makabry ma zapisaną w DNA. Zobaczcie, jak wygląda życie "prawdziwej rodziny Addamsów".

Horrory mają wielu zwolenników. Są jednak tacy, którzy to uwielbienie wznieśli na zupełnie nowym poziom. W Milltown, w stanie New Jersey żyje rodzina, dla której każdy dzień jest jak Halloween

"Prawdziwa rodzina Addamsów" mieszka w New Jersey

Rick Schreck zamieszkuje wraz z żoną Kate i trójką dzieci niewielki dom w miasteczku Milltown. Ta przesympatyczna familia określana jest mianem "prawdziwej rodziny Addamsów". Rzecz jasna nie bez przyczyny. Ich dom to istny raj dla każdego wielbiciela horrorów. Co się w nim znajduje? Ponad 100 planszy Ouija, gigantyczna ilość makabrycznych lalek i halloweenowych ozdób, a nawet zmumifikowana głowa kozła. Wystrój domu skomentowała Kate Schreck, w rozmowie z The New York Post:

Dom powinien być miejscem, w którym człowiek czuje się komfortowo. Dlatego też udekorowaliśmy nasz dom przedmiotami, dzięki którym czujemy się komfortowo.

Przeczytaj także

Na każdej ścianie domu Schrecków znajduje się przynajmniej jedna plansza Ouija. 46-letni Rick Schreck przyznaje, że skonstruował dom tak by stworzyć wir, który przyciągnie duchy. Mężczyzna przyznał, że zawsze chciał mieszkać w nawiedzonym domu, jednak nigdy mu się to nie udało. Jak twierdzi, swoją fascynację zmarłymi zawdzięcza dziadkowi, który prowadził kostnicę.

Myślę, że kręcą mnie takie rzeczy, bo już jako 4 latek biegałem po kostnicy.

Zobacz też: Halloween już nie 31. października? Powstała petycja o przesunięcie daty obchodów Święta Duchów 

Schreckowie są wielkimi fanami "The Walking Dead". Z okazji świąt przebierają się za zombie, zaś na co dzień poruszają się... karawanem. "Jeździmy nim do Walmartu i po dzieci do szkoły" - wyznała Kate.

Jak sąsiedzi i znajomi ze szkoły reagują na styl bycia Schrecków? Okazuje się, że otoczenie traktuje "Addamsów" zupełnie normalnie.

Niektórym się to bardzo podoba. Pytają nas, czy podrzucimy ich naszym super karawanem. Szczerze mówiąc, nie sądzę żeby nasz dom był aż tak niezwykły. Wszyscy ludzie w tym miasteczku szaleją na punkcie Halloween. 

Zobacz też: Bohaterowie "The Simpsons" jako potwory ze słynnych horrorów 

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.