Pogoda
16.08.2019 15:37

W New Jersey żyje "prawdziwa rodzina Addamsów". Jak wygląda ich życie codzienne?

Rodzina Schrecków to familia, która miłość do makabry ma zapisaną w DNA. Zobaczcie, jak wygląda życie "prawdziwej rodziny Addamsów".

Foto: EAST NEWS
Foto: EAST NEWS

Horrory mają wielu zwolenników. Są jednak tacy, którzy to uwielbienie wznieśli na zupełnie nowym poziom. W Milltown, w stanie New Jersey żyje rodzina, dla której każdy dzień jest jak Halloween

"Prawdziwa rodzina Addamsów" mieszka w New Jersey

Rick Schreck zamieszkuje wraz z żoną Kate i trójką dzieci niewielki dom w miasteczku Milltown. Ta przesympatyczna familia określana jest mianem "prawdziwej rodziny Addamsów". Rzecz jasna nie bez przyczyny. Ich dom to istny raj dla każdego wielbiciela horrorów. Co się w nim znajduje? Ponad 100 planszy Ouija, gigantyczna ilość makabrycznych lalek i halloweenowych ozdób, a nawet zmumifikowana głowa kozła. Wystrój domu skomentowała Kate Schreck, w rozmowie z The New York Post:

"

Dom powinien być miejscem, w którym człowiek czuje się komfortowo. Dlatego też udekorowaliśmy nasz dom przedmiotami, dzięki którym czujemy się komfortowo. "

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rodzina Addamsów"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rodzina Addamsów"
Przeczytaj także "Rodzina Addamsów" straszy w drugim zwiastunie, nawiązując do popularnego horroru

Na każdej ścianie domu Schrecków znajduje się przynajmniej jedna plansza Ouija. 46-letni Rick Schreck przyznaje, że skonstruował dom tak by stworzyć wir, który przyciągnie duchy. Mężczyzna przyznał, że zawsze chciał mieszkać w nawiedzonym domu, jednak nigdy mu się to nie udało. Jak twierdzi, swoją fascynację zmarłymi zawdzięcza dziadkowi, który prowadził kostnicę.

"

Myślę, że kręcą mnie takie rzeczy, bo już jako 4 latek biegałem po kostnicy. "

Zobacz też: Halloween już nie 31. października? Powstała petycja o przesunięcie daty obchodów Święta Duchów 

Schreckowie są wielkimi fanami "The Walking Dead". Z okazji świąt przebierają się za zombie, zaś na co dzień poruszają się... karawanem. "Jeździmy nim do Walmartu i po dzieci do szkoły" - wyznała Kate.

Jak sąsiedzi i znajomi ze szkoły reagują na styl bycia Schrecków? Okazuje się, że otoczenie traktuje "Addamsów" zupełnie normalnie.

"

Niektórym się to bardzo podoba. Pytają nas, czy podrzucimy ich naszym super karawanem. Szczerze mówiąc, nie sądzę żeby nasz dom był aż tak niezwykły. Wszyscy ludzie w tym miasteczku szaleją na punkcie Halloween.  "

Zobacz też: Bohaterowie "The Simpsons" jako potwory ze słynnych horrorów 

Co sądzisz o stylu życia rodziny Schrecków?

Tagi: Duperele Film Halloween Horror Rodzina Addamsów