W Pokemon „Ultra Sun” i „Ultra Moon” znajduje się przedmiot przeznaczony tylko dla dorosłych

Kamil Kacperski
30.11.2017 10:36
W Pokemon „Ultra Sun” i  „Ultra Moon” znajduje się przedmiot przeznaczony tylko dla dorosłych Fot. zdjęcie prasowe

Bynajmniej omawianym przedmiotem nie są kluczyki do samochodu, czy rachunek za prąd. Gracze otrzymują od jednej z postaci Różowy Płatek, który wizualnie wygląda jak... zatyczka analna. Drogie Nintendo, czy tak wypada?

Starsi gracze mogą dostać rumieńców na twarzy, kiedy zobaczą przedmiot Pink Petal podczas rozgrywki w Pokemony „Ultra Moon” i „Ultra Sun”. Wszystko przez to, że różowy płatek przypomina wizualnie seks-gadżet.  

W jaki sposób można otrzymać kontrowersyjny przedmiot? Tu akurat większej filozofii nie ma - jest to jeden z przedmiotów, który otrzymujemy w ramach głównej fabuły. Mianowicie, w tych odsłonach kieszonkowych potworków zamiast odznak, kolekcjonujemy wspomniane płatki. Ów różowy jest nagrodą za pokonanie jednej z Kapitanów Prób, Miny, która posługuje się Pokemonami typu Fairy.

Tak za to prezentuje się Pink Petal w grze:

pokemon pink petal Fot. kadr z gry

Całej sytuacji niewątpliwie nie pomaga wyraz twarzy Miny, który sugeruje, że postać nie przejmuje się za bardzo tym, iż przekazuje 11-letniemu bohaterowi zatyczkę analną jako nagrodę. Po otrzymaniu tak zwanego „płatka”, gracze mają otwartą furtkę do kolekcjonowania następnych płatków, które tym razem wyglądają faktycznie jak część kwiatka, a nie jak zabawka z sypialni niektórych dorosłych. 

 Pink Petal nie pozostaje w inwentarzu gracza przez całą grę. Po zebraniu wszystkich siedmiu płatków gracze mogą użyć Rainbow Flower, który zwabia Pokemona-bossa, Totem Ribombee. Po pokonaniu totemu, gracze otrzymują przedmiot Fairium-Z, który daje możliwość użycia specjalnych ruchów Z typu Fairy.

Mimo, że przedmiot nie jest stałą częścią inwentarza naszego bohatera, to lekki niesmak pozostaje. Myślicie, że Nintendo posunęło się za daleko?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.