W Star Wars Battlefront II będziemy miażdżyć Rebelię

Michał Tomaszkiewicz
20.10.2017 13:23
W Star Wars Battlefront II będziemy miażdżyć Rebelię Fot. materiały prasowe

Nadchodzi czas, żeby rozprawić się na dobre z rebelianckimi szumowinami i odpłacić im za zniszczenie Gwiazdy Śmierci i zabicie Imperatora. Pojawił się zwiastun trybu fabularnego Star Wars Battlefront II.

Podczas odbytych w październiku 2017 roku otwartych testów gracze czekający na premierę nowej odsłony strzelanki osadzonej w świecie „Gwiezdnych wojen” mogli zapoznać się z wyglądem i dynamiką rozgrywek wieloosobowych.

Szansę na spędzenie z tytułem przyjemnych chwil mieli także odwiedzający T-Mobile Warsaw Games Week – podczas imprezy można było skorzystać z kilkunastu stanowisk z zainstalowaną grą.

Star Wars Battlefront II ma jednak także drugie, mroczniejsze oblicze – w trybie kampanii dla pojedynczego gracza naszym zadaniem będzie walka z Rebelią, która zdołała zadać Imperium bardzo dotkliwe ciosy – włącznie z zabiciem (nie)miłościwie panującego Imperatora Palpatine’a.

Historia, z jaką przyjdzie się nam zmierzyć, rozgrywa się po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Będziemy kierować poczynaniami oficera imperialnych sił specjalnych, Iden Versio, której po śmierci umiłowanego przywódcy pozostała tylko jedna rzecz – zemsta.

Dzięki Star Wars Battlefront II będziemy mogli dowiedzieć się, jak wyglądały walki pomiędzy Imperium i Rebelią w czasach następujących po „Powrocie Jedi”. Kto oglądał „Przebudzenie mocy”, ten wie mniej więcej, jakich rozstrzygnięć można się spodziewać – jak się okazuje, nie było to jednak aż tak oczywiste, jak można było spodziewać się widząc optymistyczne zwieńczenie oryginalnej trylogii.

Premiera Star Wars Battlefron II zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku. Tytuł pojawi się w wersji na konsole PS4 i Xbox One oraz na komputery PC. Wcześniejszy dostęp otrzymają użytkownicy Origin Access i EA Access oraz właściciele kupionych przedpremierowo wersji Elite Trooper Deluxe Edition.

Oczekiwanie na premierę można sobie osłodzić sprawdzając, jak w roli Vadera wypadł w grze Mirosław Zbrojewicz.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.