W The Last of Us 2 będziemy mogli personalizować umiejętności Ellie

04.10.2019 09:53
W The Last of Us 2 będziemy mogli personalizować umiejętności Ellie Fot. materiały prasowe Sony

Ellie otrzyma szereg umiejętności, które będziemy mogli rozwijać według naszych preferencji.

The Last of Us: Part II jest podobno największą i najbardziej złożoną grą w historii Naughty Dog. A przecież studio ma na koncie stworzenie, chociażby genialnej serii Uncharted. Możemy się więc spodziewać, że najnowszy tytuł od "Piesków" będzie czymś naprawdę wyjątkowym. Zwłaszcza że deweloperzy zrezygnowali z trybu sieciowego właśnie po to, aby skupić się na stworzeniu większego świata i bardziej złożonej historii.

Przeczytaj także

Twoja własna Ellie w The Last of Us 2

Na początku października 2019 informowaliśmy o tym, że każda postać w grze będzie posiadała własny puls, od którego będzie zależała m.in. głośność oddechu, wytrzymałość i gotowość do walki. W rozmowie z GameSpotem Anthony Newman z ND, wyjawił też, jak będzie wyglądał rozwój postaci Ellie.

Jestem podekscytowany nowym systemem ulepszeń. (...) Znajdziemy w nim ulepszenia, które odblokują całkiem nowe umiejętności, a nie doprowadzą do jedynie minimalnych zmian statystyk postaci.

Oznacza to, że w zależności od naszych preferencji będziemy mogli tworzyć Ellie "na miarę". Jeśli preferujecie ukrywanie się w cieniach, możecie postawić na rozwój skillsów potrzebnych do skradania się. Jeśli lubicie wjeżdżać z drzwiami, rozwiniecie zapewne umiejętności strzeleckie.

Celem Naughty Dog jest stworzenie dla nas unikalnego przeżycia, które mimo wszystko jest zamknięte w ramach przygotowanego przez nich scenariusza. Możliwość personalizowania umiejętności Ellie oznacza też, że wielu graczy chętnie podejdzie do tytułu więcej niż raz, aby móc spróbować swoich sił w innym stylu grania.

The Last of Us Part II trafi do nas 21 lutego 2020 roku na PlayStation 4.

Zobacz także:  Zabij smoka i uratuj kota. Rusza akcja, w której ratujesz czworonogi grając w gry

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.