W amerykańskim zoo urodziły się wydry o imionach Leia, Luke i Han. Mark Hamill skomentował sprawę

Kamil Kacperski
30.01.2019 16:07
Mark Hamill i Wydra|undefined Fot. Shutterstock.com

W Kansas City na świat przyszły 3 małe wyderki orientalne, które na cześć głównych bohaterów "Gwiezdnych wojen" nazwano kolejno Leia, Luke i Han. Sytuację skomentował w żartobliwy sposób Mark Hamill.

Mark Hamill uwielbia korzystać z Twittera. Wystarczy spędzić w aplikacji kilka minut, by zobaczyć, że aktor bardzo lubi pożartować na różne tematy, czy od czasu do czasu wrzucić tweeta skierowanego przeciwko Donaldowi Trumpowi. Tym razem aktor odniósł się jednak do przemiłej sytuacji, do której doszło w miejskim zoo w Kansas City. Mianowicie na świat trafiły 3 małe wyderki orientalne. Zwierzaki nazwano na cześć trio z "Gwiezdnych wojen", noszą więc imiona Luke, Han i Leia.

Mark Hamill o wydrach

Aktorowi bardzo spodobała się inicjatywa opiekunów zwierząt i postanowił się podzielić wideo z wydrami oraz podziękować im za ponowne zjednoczenie bohaterów pierwszej trylogii "Star Wars":

Dziękuję, że w końcu zjednoczyliście Hana, Luke'a i Leię! Bardzo to doceniam. #PowinniścieByćZSiebieDumni

Przeczytaj także

Mark Hamill wróci w Gwiezdnych wojnach IX

Wyderki Han, Luke i Leia nie są jedynymi zwierzakami z ciekawymi imionami, które niedawno przyszły na świat. W Cincinnati Zoo, gdzie zamordowano goryla Harambe, urodził się pingwin, któremu internauci dali na imię Pierogi. 

Zobacz także: >> Czy Mark Hamill i Sebastian Stan są spokrewnieni? <<

Jeśli chodzi zaś o Marka Hamilla, to aktora będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym IX epizodzie "Gwiezdnych wojen". Luke Skywalker powróci prawdopodobnie jako duch mocy, nie jest to jednak oficjalnie potwierdzona informacja. W Epizodzie IX zobaczymy również Carrie Fisher, która zmarła w grudniu 2016 roku. Premiera "Gwiezdnych wojen IX" odbędzie się w grudniu 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.