Pogoda
03.10.2018 14:39

W grę Gang Słodziaków na Androida gra już 100 000 rodzin

Gang Słodziaków zawładnął wyobraźnią milionów klientów Biedronki – można pokusić się o stwierdzenie, że jest obecny właściwie wszędzie. Nawet jako gra na Androida, którą pobrano już ponad 100 000 razy.

W grę Gang Słodziaków na Androida gra już 100 000 rodzin

To jest dopiero ewenement społeczny – Polacy tak bardzo zakochali się w maskotkach Biedronki, że z powodu Słodziaków dochodzi wręcz do przestępstw, czego przykładem może być kradzież 1800 naklejek ze sklepu.

Nie jesteśmy jeszcze co prawda (chyba) na etapie szaleństwa, do jakiego doszło na punkcie Gangu Świeżaków – w internecie można było znaleźć ogłoszenia o oferowaniu maskotek w zamian za seks – Słodziakom udało się jednak osiągnąć coś, czego nie zrobiły poprzednie maskotki. Zawojowały smartfony.

W sklepie Google Play znalazła się bowiem gra Gang Słodziaków. Znalazło się na nią ponad 100 000 chętnych.

Gang Słodziaków – gra na Androida

Gang Słodziaków oferuje pięć prostych gier zręcznościowych i logicznych, których głównymi bohaterami są maskotki Biedronki. Każda z nich nawiązuje do charakteru postaci – zając skacze do dziupli, a sowa układa słowa z dostępnych liter.

"

Aplikacja Gang Słodziaków bawi i uczy - tych mniejszych i trochę starszych. Bóbr Borys, ryś Rysio, sowa Zosia, zając Zuzia, jeż Jerzyk, i lis Lucek zapraszają na leśną polanę pod starym drzewem. Na początek zagraj w Orkiestrze bobra Borysa i szukaj leśnych słów z jeżem Jerzykiem. Już niedługo w aplikacji pojawiać się będą nowe zabawy, opowiadania o przygodach Słodziaków i inne atrakcje. "

Androidowy Gang Słodziaków podsuwa ponadto gotowe bajki na dobranoc w postaci historii z książki o maskotach czytanych przez polskich aktorów - tytuł został stworzony jako aplikacja familijna, dająca spędzać razem czas rodzicom i dzieciom.

Aplikacja okazjonalnie wyświetla reklamy Biedronki, przekierowuje także na stronę sklepu.

Chcecie przeczytać naszą recenzję gry Gang Słodziaków?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry