W pralce zamiast ubrań policjanci znaleźli poszukiwanego [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
27.05.2020 17:46
Ukrywał się w pralce|undefined Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Świętokrzyska Policja poinformowała o zatrzymaniu poszukiwanego listem gończym mężczyzny. Ukrywał się w pralce.

Świętokrzyska Policja opisała na swojej oficjalnej stronie internetowej nietypową akcję, która miał miejsce 22 maja 2020 na terenie gminy Łączna. Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę poszukiwanego od jakiegoś czasu listem gończym. Poszukiwany miał do odbycia karę 40 dni aresztu za niezapłaconą grzywnę, jednak przez długi czas skutecznie unikał organów ścigania.

Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę. Ukrywał się w pralce

Mężczyzna, aby uniknąć więzienia, wymyślił sprytny fortel, dzięki, któremu chciał uniknąć spotkania z wymiarem sprawiedliwości.

Przeczytaj także

22 maja 2020 kryminalni wkroczyli na teren posesji, na której miał się ukrywać poszukiwany listem gończym mieszkaniec gminy Łączna. Podczas przeszukania garażu, policjanci dokonali szokującego odkrycia. W pomieszczeniu znajdowała się bowiem automatyczna pralka, z której przez okrągły otwór do załadunku odzieży wystawał fragment ludzkiej ręki.

Chwilę później stróże prawa schwytali znajdującego się wewnątrz poszukiwanego. Sprytny mężczyzna zdemontował cały mechanizm wewnętrzny pralki i przez odkręcony górny panel, wchodził do środka urządzenia.

Świętokrzyska Policja umieściła zdjęcia z akcji na swoich oficjalnych social mediach.

39-letni mieszkaniec gminy Łączna został zatrzymany i trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe 40 dni.

Zobacz również: Naukowcy odkryli, że szczury pod wpływem narkotyków wolą jazz od muzyki klasycznej

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.