W sieci pojawił się nowy zwiastun „Spider-Mana” na PS4

Kamil Kacperski
14.08.2018 12:53
Spider-Man PS4|undefined Fot. materiały prasowe

A w nim widzimy urywki z poprzednich materiałów udostępnionych przez Sony, a także jesteśmy świadkami początku przyjaźni między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem. 

Premiera „Spider-Mana” na PS4 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, PlayStation postanowiło opublikować nowy zwiastun produkcji, który jest zlepkiem poprzednich materiałów udostępnionych na targach E3 i innych tego typu konwencjach i imprezach. Całkowitym novum jest za to scena, w której Peter Parker poznaje Milesa Moralesa, czyli chłopaka, który w różnych historiach przejmuje pałeczkę po Peterze. 

Pojawiają się również nowe sceny z udziałem Silver Sable, czyli najemniczki, która rzekomo zostaje wynajęta przez Normana Osbourne'a do pozbycia się problematycznego Pajączka. Kobieta i Spidey spotykają się na dachu budynku, gdzie Sable grozi Spider-Manowi, że następnym razem nie będzie taka miła. Zwiastun jest tak przepełniony akcją, że w pewnym momencie Peter pyta się retorycznie: „czy w Nowym Jorku został ktoś, kto nie chce mnie zabić?”:

Spider-Man PS4 - czy zagramy Milesem? 

Wśród starych znajomych, których mamy okazję zobaczyć w krótkim spocie, znajdziemy jeszcze Wilsona Fiska, znanego szerzej jako Kingpin, a także całą plejadę barwnych łotrów z komiksów o Pajączku - jest Electro, Rhino, Scorpion i Vulture, a także Negative Man, czyli złoczyńca, którego widzieliśmy już w pierwszym gameplay'u „Spider-Mana”, który został udostępniony na targach E3 w 2017 roku. 

Wracając jeszcze na chwilę do Milesa, to możemy zauważyć, że chłopak prawdopodobnie starał się zatrzymać jakieś przestępstwo. Wygląda na to, że jego starania niestety nie przyniosły nieoczekiwanego skutku. Szczęśliwie, na miejscu pojawił się Spidey, który pomógł Moralesowi, a następnie polecił mu, aby „przeciwstawianie się zbrodni zostawił profesjonalistom”. Chłopak ripostuje Petera, pytając go o to, co ma zrobić, kiedy w pobliżu nikogo takiego nie będzie. Spider-Man kończy rozmowę mówiąc mu, że to był dobry żarcik. Cóż, wydaje się, że Miles zadał to pytanie całkowicie na poważnie. Być może to zdarzenie zainspiruje go do pomocy, i w grze będziemy mieli okazję zagrać dwoma różnymi Spider-Manami?

Spider-Man PS4 - kiedy premiera?

Tego dowiemy się już 7 września 2018 roku, kiedy to „Spider-Man” trafi do sprzedaży. Albo w sequelach, które na pewno powstaną. Gra będzie dostępna jedynie na konsole PlayStation 4.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.