W sieci pojawił się nowy zwiastun gry „God of War”

Kamil Kacperski
19.03.2018 14:12
Kratos i Atreus w God of War 2018|undefined Fot. kadr z wideo

W zapowiedzi Kratos tłumaczy swojemu synowi, Atreusowi, że nie walczą dlatego, że taki jest świat, tylko dlatego, że złożyli obietnicę. Zobaczcie rodzinny duet w akcji.

Premiera nowego „God of War” nadchodzi wielkimi krokami. Sama produkcja ma być kontynuacją trylogii gier o tym samym tytule i przeniesie Spartanina Kratosa ze starożytnej Grecji do krajów skandynawskich, w których rozprawi się z bóstwami z mitologii nordyckiej. Jednak tym razem Kratosowi będzie towarzyszył jego syn, Atreus, który potrafi naładować strzały swojego łuku prądem.

W niedziele 18 marca 2018 roku podczas emisji nowego odcinka „Family Guya” pojawił się nowy zwiastun produkcji, w którym pokazana jest skrócona wersja ewolucji postaci. Począwszy od pierwszego polowania Atreusa, przez odkrycie mocy, aż do walki z ogromnym potworem, którego młodszy z panów paraliżuje swoimi strzałami:

Kratos i Atreus wyruszają walczyć z nordyckimi bóstwami

Narratorem zwiastuna jest Kratos, który opowiada swojemu synowi, dlaczego muszą walczyć. Biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory nie poznaliśmy matki Atreusa, możemy się domyślić, że to właśnie ona może być katalizatorem wielu wydarzeń. Oprócz tego, Odyn, Thor i spółka dowiedzieli się kim jest Kratos, a konkretnie tego, jaki miał udział w śmierci mieszkańców Olimpu, dlatego starają się przed nim zabezpieczyć.

Sama gra natomiast różni się od poprzedniczek chociażby tym, że bardziej ma przypominać rozgrywkę z takich produkcji jak „The Last of Us”, czy „Uncharted” niż z oryginalnej trylogii „God of War”. Polskich fanów może jednak nieco smucić fakt, że do produkcji nie powróci Bogusław Linda, który udzielał swojego głosu Kratosowi w ostatniej części oryginalnej trylogii. Nie mniej, gra prezentuje się bardzo ciekawie:

„God of War” zadebiutuje już 20 kwietnia 2018 roku. Gra dostępna będzie jedynie na Play Station 4.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.