Pogoda
14.02.2018 14:19

Walentynkowy prezent od Facebooka dla par

Święto miłości można obchodzić także na Facebooku – pod warunkiem, że związek zostanie usankcjonowany odpowiednim statusem w portalu społecznościowym.

Walentynkowy prezent od Facebooka dla par
foto: materaiały prasowe

14 lutego to idealny dzień do okazywania uczuć. Facebook chce jeszcze bardziej zbliżyć osoby będące w związku i postanowił pomóc im w komunikowaniu się w Walentynki.

Serwis uznaje jednak tylko pary, które oficjalnie przyznały się do bycia razem na Facebooku – jeśli ktoś żyje według portalu „na kocią łapę”, o słodkościach, różowościach i innych wspaniałościach może zapomnieć.

Walentynki na Facebooku odbywają się w Messengerze

Jeśli w świetle regulaminu Facebooka zostaniecie obwołani parą, czeka na Was kilka miłych niespodzianek. Pierwszą z nich jest przypomnienie, kto powinien być dziś dla Was najważniejszy – w Messengerze zostanie automatycznie uruchomiona konwersacja z drugą połówką.

Rozmowa zostanie udekorowana unoszącymi się górę serduszkami. Żeby ułatwić wyrażanie uczuć, zmienione zostaną domyślnie dostępne emoji – zamiast zwyczajowych twarzy będą to wariacje na temat serc.

Wybranek lub wybranka będzie się także wyświetlać na samej górze listy kontaktów, tak żeby w każdej chwili można było wysłać całusa, ciepłe słowa lub inne pełne miłości przesłania.

Facebook podzielił się także walentynkowymi statystykami – okazało się, że Messenger służy do pełnych uczuć rozmów nie tylko od święta. Serduszko, twarz z sercami zamiast oczu i twarz wysyłająca całusa nieustannie okupują szczyty listy przebojów emocji, nie opuszczając pierwszej piątki.

Dla osób, które dopiero przymierzają się do zdobycia miłości życia przygotowano nowe filtry, dzięki którym wyznanie uczucia ma być prostsze i szybsze.

Co świętujecie w Walentynki?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet