Walmart zaczął sprzedawać swetry ze świętym Mikołajem i kokainą

09.12.2019 11:59
Walmart zaczął sprzedawać swetry ze świętym Mikołajem i kokainą Fot. kadr ze strony walmart.ca

Moda na obrzydliwe świąteczne swetry trwa w najlepsze. Ludzie prześcigają się w projektowaniu coraz to gorszych ubrań, ale Walmart absolutnie wygrał okres Świąt 2019. Wszystko przez Świętego Mikołaja i kokainę.

Walmart przeprosił za wyjątkowo fantastyczny świąteczny sweter tylko dla dorosłych. Wszystko dlatego, że przedstawiał Świętego Mikołaja, który zabierał się do wciągnięcia trzech ścieżek kokainy. Produkt pojawił się na kanadyjskiej wersji strony, a całej sprawie poinformował serwis Global News Canada. Niestety, ubranie zostało już wycofane ze sprzedaży, kiedy to oburzeni klienci zaczęli skarżyć się na produkty sprzedawane przez Walmart.

Sweter ze Świętym Mikołajem i kokainą wzbudzał kontrowersje

Firma opublikowała przeprosiny, w których wyjaśniła, że sweter "nie podzielał poglądów uznawanych przez Walmart":

Te swetry były sprzedawane przez zewnętrzną firmę za pośrednictwem Walmart.ca i nie reprezentowały poglądów prezentowanych przez Walmart, a także nie powinny być na naszej stronie. Usunęliśmy już te produkty z naszego marketu. Przepraszamy za niezamierzone obrażenie spowodowane przez sytuację.

Przeczytaj także

Najbardziej emocjonalnie skrytykowano widoczny powyżej sweter, który przedstawiał Mikołaja z 3 kreskami białej substancji. Obrazek podpisano słowami "let it snow", a w opisie produktu mogliśmy przeczytać:

Wszyscy wiemy, jak działa śnieg. Jest biały, sypki, a najlepszy pochodzi prosto z Ameryki Południowej. To złe wieści dla starego, wesołego Świętego Mikołaja, który mieszka daleko na Biegunie Północnym. Dlatego Mikołaj naprawdę lubi się delektować, kiedy w jego ręce trafia pierwszej klasy śnieg z Kolumbii.

Wśród innych wspaniałych projektów mogliśmy również znaleźć m.in. sweter z rozebranym Mikołajem, który (cytując): "piekł swoje kasztany na ogniu z kominka". Inny przedstawiał zaś symbol komercjalizacji świąt Bożego Narodzenia przygotowanego do przyjęcia sondy analnej przygotowanej przez kosmitę (oklaski za nawiązanie do "South Park"):

Życzymy wszystkim wesołych świąt!

Zobacz także: Sweter Kurta Cobaina znowu trafił na aukcję. Nigdy nie był prany...

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.