Przerażająca staruszka z lalką bez oczu grasuje w lesie w Warszawie. Do sieci trafiło wideo z nagraniem demona

Justyna Kierzkowska
01.10.2018 14:36
Przerażająca staruszka w polskim lesie|undefined Fot. Shutterstock

Demon z niemowlęciem na ręku pojawił się w lesie w okolicach Warszawy. Czy ma to związek z przerażającą staruszką, która podobno straszy w polskich lasach?

Od kilku miesięcy przerażająca staruszka jak z horroru straszy w polskich lasach. Straszną historię nagłośnili 8 września 2018 twórcy kanału na YouTube Zjawiska Niewyjaśnione, zaś dziesiątki naocznych świadków zaskakująco podobnie opisują szczegóły zdarzeń, które występują w całej Polsce. Temat poruszaliśmy także na łamach Antyradio.pl. 

30 września 2018 youtuber o nicku Illuminati Ghost wrzucił do serwisu film nakręcony w Lasie Młocińskim (las miejski wchodzący w skład Obwodu Bielany-Młociny lasów miejskich Warszawy, zlokalizowany w północnej części miasta, w dzielnicy Bielany graniczący od północy z gminą Łomianki). Wideo przedstawia tajemniczą kobietę, która trzyma na ręku niemowlę. Czy ma to związek z postacią przerażającej staruszki? Przyjrzyjmy się tej sprawie.Zobacz najnowsze wideo ukazujące zjawę z polskich lasów:

Przerażająca staruszka czy tajemnicza zjawa?

Jak wynika z relacji naocznych świadków, przerażająca staruszka ma ponad osiemdziesiąt lat. Zawsze ubrana jest w w brudny, brązowy płaszcz i czarną suknię, a na twarzy ma resztki zaschniętego błota. Z kolei zjawa z Lasu Młocińskiego jest na pewno o wiele młodsza i odziana w białą, prostą, krótką sukienkę. Nikt do tej pory nie widział jej twarzy, bo zasłaniają ją długie, splątane włosy.

Jednak obie postacie łączy tajemnicza lalka. Staruszka w każdym przypadku próbuje zaczepiać świadków zdarzenia wydaje się być miła i często budzi zaufanie. Zaczepia ludzi i większość zaczepionych przez nią osób stara się pomóc starszej pani. Tajemnicza zjawa w białej sukni stoi tylko na uboczu i gładzi po głowie lalkę. Nie próbuje nawiązywać kontaktu z obserwującymi ją osobami.

shutterstock_607286531 Fot. foto: Shutterstock

Teorie o tajemniczych postaciach z lasu

Jak dotąd mamy dowie hipotezy dotyczące tej sprawy. Pierwsza z nich mówi, że upiór w białej sukni jest młodszym wcieleniem przerażającej staruszki. Zwolennicy tej teorii są przekonani, że tak naprawdę jest to ta sama osoba, tyle, że ukazująca się świadkom w młodszej postaci. Druga mówi o tym, że staruszka z wózkiem, która straszy w Polskich lasach, porywa napotkane na swej drodze osoby i zamienia je w demony, które również zaczynają nawiedzać polskie lasy. Tajemnicza postać w białej sukience miałaby być właśnie jednym z takich demonów.

Historia z Lasu Młocińskiego wydarzyła się 15 marca 2018 roku, jednak autor zdecydował się opublikować ją w sieci dopiero teraz, mając nadzieję, ze filmik pomoże w wyjaśnieniu fenomenu staruszki z lalką bez oczu. 

Przerażająca staruszka z lasu to oszustwo?

Wielu internautów nie wierzy, że w warszawskim lesie objawił się demon. Są przekonani, że film został odpowiednio obrobiony, a w rzeczywistości jest albo strasznym dowcipem, albo częścią większej kampanii, jak miało to miejsce w przypadku okrutnego klauna-mordercy z Koszalina, który również straszył w lasach i próbował wciągnąć ludzi w morderczą grę na Instagramie. 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.