Pogoda
21.10.2019 15:00

Watykan ostrzega przed III wojną światową. Mocne słowa abpa Bernardita Auza

Przepowiednie dotyczące III wojny światowej nie wyglądają optymistycznie. Jasnowidzowie i prorocy zapowiadają, że czekają nas katastrofy, afery, chaos, III wojna światowa, a nawet koniec świata.

III wojna światowa
foto: Shutterstock

W obliczu rosnących napięć na arenie międzynarodowej wybuch III wojny światowej wydaje się nieunikniony. Jesteśmy bliżej powstania globalnego konfliktu niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich kilku dekad. W obecnych czasach słowa dawnych proroków przerażają jeszcze bardziej.

Watykan: "Zwiększyło się ryzyko konfliktu nuklearnego"

Tym razem mrożące krew w żyłach słowa padły z ust abpa Bernardita Auza na posiedzeniu ONZ w Nowym Jorku. Jak donosi Radio Watykańskie, stały obserwator Stolicy Apostolskiej przy ONZ stwierdził w  swoim wystąpieniu, że:

"

Rosnące napięcia w Azji Południowej zwiększyły ryzyko konfliktu nuklearnego. (..) Państwa posiadające broń jądrową przez lata nie były w stanie uzgodnić dalszych kroków na drodze rozbrojenia. Są one odpowiedzialne za przezwyciężenie tego impasu. "

Nuncjusz apostolski jest również zdania, że "warto zacząć od podpisania porozumienia o zaprzestaniu produkcji materiałów rozszczepialnych".

"

Rosnące napięcia w Azji Południowej zwiększyły ryzyko konfliktu nuklearnego. Dlatego państwa posiadające taką broń powinny niezwłocznie zająć się poszukiwaniem sposobów rozbrojenia.
Watykan chce, by rządy ratyfikowały traktat o całkowitym zakazie prób jądrowych. Byłby to bastion przeciwko dalszemu rozwojowi potencjału atomowego. "

Jak podkreśla Radio Watykańskie "Stolica Apostolska stanowczo potępia zarówno groźbę użycia broni jądrowej, jak i jej posiadania".

Przepowiednie III wojny światowej

Według części interpretatorów spuścizny Michela de Nostredame III wojna światowa wybuchnie w latach 2019-2024. USA zjednoczy się z Europą i Japonią przeciw Rosji, Chinom i państwom arabskim, a "Głód i zaraza, które zostały zrzucone przez żelazo, będą prosić nieśmiertelnego Boga o pomoc”.

Podobnego zdania był także grecki mnich z góry Athos, który twierdził, że III wojna światowa rozpocznie się w naszych czasach, gdy wyschnie Eufrat. Po starciu, w którym wezmą udział, wszystkie największe mocarstwa na świecie nastąpi "nowy początek".  

III wojna światowa
III wojna światowa
Przeczytaj także Przerażająca przepowiednia z Afryki: III wojna światowa, Franciszek ostatnim papieżem

Najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, również podzielił się swoją przerażającą przepowiednią, według której III wojna światowa będzie miała swój początek we wrześniu 2019 roku. Makabryczną wizję ujawnił na swoim kanale na You Tube podczas transmisji na żywo.

Edgar Cayce, zwany "śpiącym prorokiem" również wieszczył III wojnę światową. Wizjoner stwierdził w niej, że pojawi się „szalony despota”, który rozpęta wielką wojnę

Czy czarne scenariusze mają szanse się spełnić?  Na świecie jest 15 000 głowic atomowych, więc prawdopodobieństwo wybuchu bomby atomowej jest całkiem realne.

Zobacz również: Jak przeżyć wybuch bomby atomowej? 

Tagi: Archiwum Tajemnic