We śnie połknął słuchawkę Apple AirPods. Dostał lewatywę, wygrzebał sprzęt z odchodów i uruchomił

06.05.2019 17:24
Apple AirPods|undefined Fot. materiały prasowe

Ben Hsu, młody mężczyzna z Tajwanu, zasnął słuchając muzyki na bezprzewodowych słuchawkach Apple AirPods. Gdy się obudził, nie mógł znaleźć jednej z nich – skorzystał z opcji szukania w iPhonie i usłyszał dźwięk dochodzący z wnętrza brzucha.

Mężczyzna nie od razu zorientował się, że poszukiwana słuchawka znajduje się w jego ciele. Przez kilka minut podążał za głosem, szukając sprzętu w bezpośredniej okolicy i przeczesując raz za razem okolice łóżka.

Gdy w końcu zorientował się, że dźwięk naprowadzający na lokalizację słuchawki znajduje się w jego żołądku, stwierdził, że musiał połknąć ją podczas snu. I z taką wersją wydarzeń udał się do szpitala, gdzie poinformowano go, że sprawa jest bardzo poważna.

Wszystko to z powodu wbudowanego w słuchawkę AirPods akumulatora litowo-jonowego – w przypadku uszkodzenia obudowy i przedostania się elektrolitu do układu pokarmowego konsekwencje mogły być tragiczne.

Lekarze podali mu środki przeczyszczające i ostrzegli, że jeśli słuchawka nie opuści jego ciała naturalnymi kanałami, niezbędny będzie zabieg chirurgiczny.

Przeczytaj także

Połknął AirPodsa, po wydaleniu dalej działał

Ben Hsu zażył środki zgodnie ze wskazówkami lekarzy i do szczęśliwego rozwiązania problemu doszło dzień później, gdy potrzeba dopadła go na stacji kolejowej. Mężczyzna przeszukał swoje odchody i znalazł w nich wyglądającą na całą słuchawkę.

Sprzęt został skrupulatnie wymyty i osuszony, po czym okazało się, że zwiedzanie ludzkiego układu pokarmowego nie zrobiło na słuchawkach zbyt dużego wrażenia.

Hsu poinformował, że wskaźnik naładowania akumulatora wskazywał 41%, a słuchawka w dalszym ciągu emitowała dźwięk.

Zobacz także: >> Słuchawki AirPods wybuchły podczas słuchania muzyki <<

Nie zdradzono, czy mężczyzna zdecydował się dalej używać felernego AirPodsa i czy nie obawia się jego powtórnego połknięcia.

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.