Pogoda
08.08.2019 15:31

„We will rock you” Queen zagrane przez szczoteczkę do zębów i depilatory

Gdy jest ochota, znajdzie się sposób. Udowadnia to film, na którym elektryczna szczoteczka do zębów i dwa depilatory  grają przebój Queen z pomocą terminalu płatniczego i trzech maszyn do pisania.

elektryczna szczoteczka do zębów
foto: kadr z wideo www.youtube.com/watch?v=Hh9pm9yjmLs

Internet to niemal nieskończone źródło inspiracji. Dzięki sieci możemy wzbogacić się o mnóstwo wiedzy, która nigdy nam się nie przyda, i obejrzeć w akcji cała masę pomysłów, które nam nigdy nie przyszłyby do głowy.

Podczas wojaży po muzycznych filmach w serwisie YouTube okazało się, że instrumentem może być niemal wszystko, z cewkę Tesli i obrabiarką numeryczną włącznie.

TOP 10: Rock i metal grany na maszynach i urządzeniach
TOP 10: Rock i metal grany na maszynach i urządzeniach
Przeczytaj także TOP 10: Rock i metal grany na maszynach i urządzeniach

Wśród zapalonych majsterkowiczów popularne stało się wykorzystywanie starych stacji dyskietek jako instrumentów muzycznych. Dzięki odpowiedniemu sterowaniu silnikami znajdującymi się w napędach można otrzymać bardzo widowiskowe rezultaty.

Polak zagrał utwór „Africa” Toto na 64 stacjach dyskietek
Polak zagrał utwór „Africa” Toto na 64 stacjach dyskietek
Przeczytaj także Polak zagrał utwór „Africa” Toto na 64 stacjach dyskietek

Jeden z internetowych śmiałków sięgnął śmiało tam, gdzie nie było jeszcze muzyki Queen. Zagrał jeden z największych przebojów na elektrycznej szczoteczce do zębów.

„We will rock you” Queen w nietypowym wykonaniu. Przebój zagrano na szczoteczce do zębów

Mechaniczna orkiestra grająca „We will rock you” składa się z grającej pierwsze skrzypce szczoteczki do zębów, dwóch depilatorów, terminalu płatniczego oraz trzech elektronicznych maszyn do pisania.

Wynik ich współpracy jest lepszy, niż można było oczekiwać.

Przebój Queen nie jest jedynym utworem, który został zagrany przez urządzenia gospodarstwa domowego. Aranżacja „Take On Me” pokazuje, jak bardzo dojrzały scenicznie szczoteczki, które nauczyły się nawet układów choreograficznych.

Miłośnikom zaglądania za kulisy koncertów może spodobać się fakt, ze dyrygent niecodziennej orkiestry nie ukrywa w żaden sposób swoich sztuczek, pokazując ile pracy z kabelkami trzeba włożyć, żeby przygotować urządzenia do występu.

Zobacz także: Jedyny na świecie samochód, który gra „Africa” Toto 

Kto z orkiestry ma największy talent?

Tagi: Queen Duperele