Wędrówki z dinozaurami: Spektakularne show zachwyciło publiczność w Krakowie [GALERIA]

Romana Makówka
12.04.2019 12:56
Wędrówki z dinozaurami: Spektakularne show zachwyciło publiczność w Krakowie [GALERIA] Fot. Romna Makówka / Antyradio.pl

Warte 20 milionów dolarów, wiernie odwzorowane dinozaury, bawią dzieci i dorosłych w krakowskiej TAURON Arenie.

Wyprodukowane przez Global Creatures widowisko "Wędrówki z dinozaurami" obejrzało już ponad 9 mln osób na całym świecie. W dniach od 11 do 14 kwietnia 2019 roku, 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach bawi i uczy publiczność krakowskiej TAURON Arenie.

Superprodukcja "Wędrówki z dinozaurami" gości w Krakowie.

"Wędrówki z dinozaurami" to największy i najbardziej spektakularny pokaz dinozaurów na świecie. Wyprodukowano go przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Całość produkcji szacowana jest na ponad 20 milionów dolarów a każda z realistycznych figur jest warta około milion dolarów.

Przeczytaj także

 Idealnie odwzorowane dinozaury, zostały zaprojektowane przez specjalistów (inżynierów, animatorów, grafików i malarzy) w ścisłej współpracy z naukowcami. Przygotowanie widowiska trwało rok i wykonywał je zespół ponad 50 osób. Głównymi twórcami show są Gerry Ryan, Malcolm Cooke i Jill Bryant.

"Wędrówki z dinozaurami" co zobaczymy podczas widowiska

Całe show trwa ok 160 minut i składa się z dwóch części. W każdej ze scen możemy podejrzeć życie, zwyczaje i zachowaniadziewięciu gatunków dinozaurów (m.in. stegozaura, raptora czy tyranozaura), które zamieszkiwały Ziemie przed milionami lat. Największa z osiemnastu postaci, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Najmniejsza i najbardziej kochana przez publiczność, "Baby TRex", waży nieco ponad 40 kg i obsługiwana jest przez jedną osobę.

"Wędrówki z dinozaurami" galeria z Krakowa:

"Wędrówki z dinozaurami" dają możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów, w epoce triasu i epoce jurajskiej oraz przeżyć prawdziwą podróż w czasie. Spektakl przeznaczony jest nie tylko dla dzieci i miłośników dinozaurów ale również (a może przede wszystkim) dla miłośników najnowszych technologii.

 

Harmonogram spektakli:

11 kwietnia 2019 r. (czwartek)
godz. 17.30 – otwarcie bram
godz. 19.00 – początek spektaklu

12 kwietnia 2019 r. (piątek)
godz. 17.30 – otwarcie bram
godz. 19.00 – początek spektaklu

13 kwietnia 2019 r. (sobota)
spektakl I
godz. 9.30 – otwarcie bram
godz. 11.00– początek spektaklu
spektakl II
godz. 13.30 – otwarcie bram
godz. 15.00 – początek spektaklu
spektakl III
godz. 17.30 – otwarcie bram
godz. 19.00 – początek spektaklu

14 kwietnia 2019 r. (niedziela)
spektakl I
godz. 9.30 – otwarcie bram
godz. 11.00 – początek spektaklu
spektakl II
godz. 13.30 – otwarcie bram
godz. 15.00 – początek spektaklu

Bilety można zakupić na www.liveation.pl.

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.