Wibrator zamawiający pizzę po orgazmie

Michał Tomaszkiewicz
23.02.2018 11:29
Wibrator Lovense Nora z przyciskiem RubGrub zamawia pizzę po orgazmie|undefined Fot. materiały prasowe

Życie powinno składać się z jak najdłuższego pasma przyjemności – takie założenie przyświecało twórcom RubGrub,  rozszerzenia do wibratora Lovense Nora, którego funkcją jest zapewnienie kulinarnych rozkoszy podniebienia po uporaniu się z zaspokojeniem apetytu na orgazm.

Przełomowy wynalazek powstał dzięki witrynie CamSoda, która ma już na swoim koncie kilka pomysłów mogących zrewolucjonizować seksgadżety. Przedsiębiorstwo bardzo dobrze czuje się w „teledildonice” – synchronizowaniu ruchów wibratora lub sztucznej pochwy z działaniami zdalnego partnera.

Pierwsza możliwość została nazwana OCast i polega na przesyłaniu przez internet ruchów jeżyka rejestrowanych przez ekran smartfona. Drugi pomysł, noszący nazwę BlowCast (i wdzięczny przydomek „iTunes do lodów”), odgrywa nagraną sesję ustnych pieszczot wyposażonego w czujniki dotyku wibratora na sekszabawce dla mężczyzn, odgrywają do tego film „modelki” podczas pracy.

Zamawiająca pizzę nakładka na wibrator została nazwana RubGrub.

Wibrator zamawiający pizzę

RubGrub to tak naprawdę wydrukowany w 3D przycisk, który został zaprojektowany z myślą o łatwy nałożeniu go na wibrator Lovense Nora. Wysyła on poprzez Bluetooth sygnał do aplikacji na smartfonie, która na dany znak składa i opłaca zamówienie na pizzę serową w Domino’s.

Proces nie jest (jeszcze) zautomatyzowany i wymaga od użytkowniczki naciśnięcia przycisku po osiągnięciu satysfakcji cielesnej. W materiałach producenta nie ma nic na temat przeciwdziałaniu niebezpieczeństwu zamówieniu kilku lub nawet kilkunastu sztuk pizzy w chwili zapomnienia podczas zdobywania orgazmu.

Jest za to sucha matematyka – jak wynika z badań, przeciętny czas trwania sesji z wibratorem trwa od 10 do 15 minut, a dojście do orgazmu zabiera kobiecie od 60 do 90 kalorii. Jak przekłada się to na spalone kawałki pizzy nie podano – dzięki polskiemu Omni Calculatorowi można jednak sprawdzić, ile czasu trzeba uprawiać seks (lub intensywnie odpoczywać) , żeby wykorzystać wartość energetyczną pączka.

CamSoda ma w planach rozszerzenie możliwych do zamawiania po orgazmie dań o posiłki z kuchni meksykańskiej i chińskiej.

RubGrub został wyceniona na 19,95 dolara – można także kupić cały komplet, wraz z dołączonym wibratorem Lovense Nora, za 119,95 USD.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.