Pogoda
13.04.2018 14:29

Wiedźmi Las straszy w Hearthstone

135 nowych kart i 3 nowe mechaniki rozgrywki – dodatek Wiedźmi Las do karcianki Hearhstone jest już dostępny dla graczy. Jak zobaczycie na filmie, to może nie być propozycja dla graczy o słabych nerwach.

Wiedźmi Las dodatek do Hearthstone
foto: materiały prasowe

Wiedźmi Las to według zapewnień Blizzarda „przeklęta knieja”, do której zapuszczać powinni się tylko śmiałkowie zdający sobie sprawę zarówno z czyhających tam niebezpieczeństw, jak i szans na wzbogacenie się.

W głębi Wiedźmiego Lasu czekają potwory oraz, jak sama nazwa wskazuje, wiedźmy, które tylko czekają na możliwość pokazania, że wchodzenie na ich teren nie było rozsądną decyzją. Niebezpieczeństwo ma czyhać wszędzie, nawet wydawałoby się zupełnie niewinna kartka może kryć w sobie mroczne tajemnice przyprawiające o dreszcze.

Dodatek Wiedźmi Las do Hearthstone – co nowego?

Wiedźmi Las wprowadza 135 nowych kart. Z okazji premiery Blizzard przygotował dla graczy mała niespodziankę:

"

Przez ograniczony czas po premierze rozszerzenia wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać za darmo losową legendarną kartę klasową i trzy pakiety kart z Wiedźmiego Lasu. "

Będzie je można także zdobyć wcielają się w jednego z czterech łowców potworów, których zadaniem będzie pokonanie wymagających przeciwników oraz dotarcie do samej Wiedźmy Złagaty.

Wiedźmi Las wprowadza do Hearthstone trzy nowe mechanizmy rozgrywki:

  • Echo - karty z Echem mogą być zagrywane kilkukrotnie podczas jednej tury
  • Zryw – stronnik ze zrywem natychmiast po pojawieniu się na planszy może zaatakować innych stronników (wrogiego bohatera dopiero w kolejnej turze)
  • Klątwa worgenów - stronnikowi dotkniętemu klątwą worgenów pod koniec tury zamieniany jest atak i zdrowie (jeśli znajduje się w ręce gracza)
foto: materiały prasowe

Dodatek Wiedźmi Las do Heartshone jest już dostępny.

Którą karciankę wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry