Wiedźmin 3: Dziki Gon dostał własnego pada

13.02.2020 12:19
Wiedźmin 3: Dziki Gon dostał własnego pada Fot. materiały prasowe CD Projekt RED

Gdyby wiedźmini grali na Nintendo Switch, to pewnie korzystając z pada takiego jak ten – tak CD Projekt RED reklamuje nowe akcesoria dla przenośnej konsoli, na której można zagrać w Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Wiedźmin 3 po latach od premiery cieszy się wciąż ogromną popularnością. Gra zadebiutowała nawet na konsoli Nintendo Switch, dzięki czemu Geraltem można cieszyć się zawsze i wszędzie.

Jakość grafiki jest nieco niższa niż w przypadku grania na PlayStation 4 czy Xbox One, trzeba jednak przyznać, że programiści dokonali naprawdę dobrej roboty przystosowując grę do działania na sprzęcie oferującym widocznie niższą moc obliczeniową.

Przeczytaj także

Jeśli jesteście fanami Geralta i gracie w Wiedźmina na Switchu, od teraz możecie robić to w zupełnie nowym stylu. W oficjalnym sklepie CD Projekt RED pokazał się nawiązujący do gry kontroler oraz etui na konsolę.

Wiedźmiński pad i etui do Nintendo Switch w oficjalnym sklepie CD Projekt RED

Sklep zachwala kontroler jako przystosowany do spełniania wszelkich potrzeb wiedźmina znajdującego się w wirze walki.

Gdyby wiedźmini grali na Nintendo Switch, to pewnie korzystając z pada takiego jak ten — ergonomicznego w konstrukcji, bezprzewodowego, ze wsparciem dla sterowania ruchem i dodatkowymi, programowalnymi przyciskami, np. dla łatwiejszego dostępu do kanapek z kurczakiem. No i wiedźmińskim designem, rzecz jasna!

wiedzmin_akcesoria_02 Fot. foto: materiały prasowe CD Projekt RED

Szyku i stylu konsoli można zaś dodać, przenosząc ją w wiedźmińskim etui.

Juki to niekoniecznie najbezpieczniejsze miejsce na Twojego Switcha, gdy jesteś się na szlaku. Co innego to etui! Nie dość, że solidne i praktyczne, to jeszcze zawstydza juki z Beauclair pojemnością — pomieści konsolę, akcesoria i do pięciu kartridży.

wiedzmin_akcesoria_03 Fot. foto: materiały prasowe CD Projekt RED
Przeczytaj także

Oba gadżety można nabyć w oficjalnym sklepie CD Projekt RED. Kontroler został wyceniony na 212,95 zł, etui można nabyć za 55,34 zł. Do kwoty należy docenić koszta przesyłki.

Zobacz także: "Wiedźmin 3" na Nintendo Switch zachwyca [WIDEO] 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.