Pogoda
16.06.2020 14:19

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo od GOG. Promocja platformy GOG Galaxy 2.0

GOG z przytupem rozpoczyna promowanie swojej platformy GOG GALAXY 2.0: gracze, którzy spełnią odpowiednie warunku, po zainstalowaniu oprogramowania otrzymają w prezencie Wiedźmina 3 w wypełnionej bonusami wersji.

Wiedźmin 3
foto: materiały prasowe GOG

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma już pięć lat, ale z raportów finansowych grupy CD Projekt wynika, że wciąż sprzedaje się jak dziki. Ba, zainteresowanie tytułem bywa nawet większe, niż bezpośrednio po premierze tytułu okrzykniętego na całym świecie arcydziełem.

Polska gra została nawet okrzyknięta w kilku plebiscytach najlepszą grą wszech czasów, takie same miano zyskała dzięki zagregowaniu opinii graczy.

Wiedźmin 3 najlepszą grą wszech czasów
Wiedźmin 3 najlepszą grą wszech czasów
Przeczytaj także Wiedźmin 3 najlepszą grą wszech czasów

W ramach promocji platformy GOG Galaxy 2.0 Wiedźmina 3: Dziki Gon lub Wiedźmina 3: Dziki Gon GOTY można otrzymać zupełnie za darmo. Jest tylko jeden mały haczyk: grę trzeba już mieć.

Wiedźmin 3 za darmo na GOG. Oferta dla użytkowników GOG Galaxy 2.0

Zasady akcji są proste: jeśli mamy już Wiedźmina 3 na innej platformie (PlayStation, Xbox, Steam, Origin lub Epic Games), to ten sam tytuł (wersję podstawową lub GOTY) otrzymamy w prezencie na GOG.

"

Jeśli połączysz platformę, na której już masz Wiedźmina 3 z naszą aplikacją GOG GALAXY 2.0, otrzymasz darmową kopię gry z GOG.COM. Tytuł pojawi się w aplikacji w twojej bibliotece gier. GOG GALAXY 2.0 zaimportuje również twoje postępy z Wiedźmina 3, w tym osiągnięcia i czas gry. "

W prezencie otrzymamy najbardziej wypasioną wersję gry, z bonusami niedostępnymi dla zwykłych śmiertelników:

"

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOG.COM zawiera kilka ekskluzywnych dodatków cyfrowych: ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o 4 dodatkowe utwory, oficjalne szablony papierowych zabawek z serii Wiedźmin, zaprojektowane przez Tougui, oraz komiks „Wiedźmin. Dom ze szkła” w wersji cyfrowej. Posiadacze wersji GOG.COM mogą pobrać wszystkie te dodatki, korzystając z aplikacji GOG GALAXY 2.0. "

GOG pomyślał także o osobach, które Wiedźmina 3 w polskim sklepie już mają: jeśli są właścicielami gry także na innej platformie, to otrzymają kod podarunkowy, dzięki któremu grę będą mogli przekazać komuś w prezencie.

GOG Galaxy to platforma, która ma łączyć graczy korzystających ze sklepów różnych producentów:

"

GOG GALAXY 2.0 to aplikacja, która pozwala połączyć listy znajomych i gry z różnych platform w jednym miejscu. Dzięki funkcjonalnej i starannie zaprojektowanej bibliotece, możesz uporządkować swoje gry PC oraz tytuły konsolowe, zarządzać nimi, uruchamiać dowolną grę na PC oraz śledzić postępy i statusy znajomych, ich osiągnięcia i czas gry na wszystkich połączonych platformach. "

GOG Galaxy 2.0 można pobrać w wersji na Windows lub macOS; jeśli mamy zainstalowaną najnowszą wersję (odpowiednio 2.0.16.187 dla systemu Microsoft i 2.0.16.200 dla systemu Apple), a w połączonym sklepie mamy Wiedźmina 3, to pokaże się przy nim specjalny baner. Po jego kliknięciu kopia gry zostanie dopisana do biblioteki na GOG.

Akcja trwa do 23 czerwca 2020 do godz. 13:00.

Zobacz także: Wiedźmin trafił do Asystenta Google. Znamy sekretną komendę, po której deklamuje fraszkę o Lambercie 

Zainteresowani?

Tagi: Wiedźmin