Wiedźmin 3: Dziki gon z rekordem popularności 4 lata po premierze. Wszyscy chcą więcej Geralta

30.12.2019 12:49
Wiedźmin 3: Dziki gon z rekordem popularności 4 lata po premierze. Wszyscy chcą więcej Geralta Fot. materiały prasowe CD Projekt RED

W Wiedźmina 3 w grudniu 2019 roku grało jednocześnie ponad 94 000 osób. To wynik, który z pocałowaniem ręki wzięliby twórcy nowych gier, a Dziki gon miał przecież swoją premierę wieku temu, w 2015 roku.

CD Projekt RED może być dumny z Wiedźmina 3. Polska superprodukcja uznawana jest często za najlepszą grę wszech czasów i sprzedała się już w ponad 20 mln egzemplarzy.

Ten imponujący wynik zostanie z pewnością poprawiony po przemierzę „Wiedźmina” Netfliksa. Wygląda na to, że widzowie po obejrzeniu 8 odcinków pierwszego sezonu nie chcą rozstawać się z Geraltem, sięgając po książki i gry z Białym Wilkiem. Produkcje te biją kolejne rekordy popularności.

Przeczytaj także

Wiedźmin 3 dzięki zainteresowani widzów trafił na listę bestsellerów na Steamie, tytuł przyciąga też jednocześnie więcej graczy, niż kiedykolwiek. Nawet świeżo po premierze.

W Wiedźmina 3 gra jednocześnie prawie 100 000 osób. Więcej, niż po premierze w 2015 roku

Według statystyk gromadzonych przez platformę Steam po Wiedźmina 3: Dziki gon sięgnęło pod koniec grudnia 2019 roku ponad 94 000 osób. To o 2 000 więcej, niż polski tytuł przyciągnął bezpośrednio po swojej premierze.

Sukcesem pochwalili się pracownicy CD Projekt RED:

Wiedźmin 3 jest dostępny w świąteczno-noworocznych wyprzedażach. Dziki Gon w wersji Gry Roku, razem ze wszystkimi dodatkami, można teraz kupić za mniej niż 50 zł. Promocje obowiązują nie tylko na Steam, lecz także na GOG i PlayStation Store.

Zobacz także: Henry Cavill nie pił przez 3 dni, by nagrywać sceny bez koszulki w "Wiedźminie" 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.