Pogoda
09.10.2019 13:02

"Wiedźmin 3" - jak będzie wyglądał nagi Geralt w wersji na Switcha?

"Wiedźmin 3" w maju 2019 roku świętował swoje 4 urodziny, ale to nie oznacza, że twórcy przy nim nie majsterkują. Już niedługo w sprzedaży pojawi się bowiem wersja na Nintendo Switcha. Z tej okazji CD Projekt Red postanowił pokazać nowe materiały promocyjne - w tym nagiego Geralta.

Wiedźmin 3: Dziki Gon
foto: materiały prasowe/CD Projekt Red

Jeżeli graliście w "Wiedźmina 3: Dziki Gon", to zapewne pamiętacie sam początek gry, kiedy Geralt sielsko rozpoczyna swój dzień w Kaer Morhen. Mężczyzna relaksuje się w dużej drewnianej bali, a Yennefer płata mu figla, wyczarowując paskudnego skorupiaka, który przeszkadza wiedźminowi w porannej toalecie. Scena stała się niemalże ikoniczna w świecie gier, a leżący w wodzie Geralt doczekał się nawet własnej figurki.

Wiedźmin 3 - nagi Geralt promuje wersję na Switcha

Twórcy "Wiedźmina 3" mają świadomość popularności wspomnianego fragmentu. Dlatego w ramach promocji "Dzikiego Gonu" w wersji na Nintendo Switcha, CD Projekt Red zaprezentował fanom... screenshota z Geraltem i jego nagim ciałem w roli głównej. Materiał ukazał się w sieci na łamach portalu USGamer, który niedawno przeprowadzał przedpremierowy test wersji na konsolkę od Wielkiego N. 

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 z dodatkami wzorowanymi na Wiedźminie 3

Zresztą testerzy sami poprosili CDPR o udostępnienie screenshotu niesławnej sceny, a twórcy poczuli się zobligowani do spełnienia tej prośby. Dzięki temu my możemy teraz podziwiać nagiego Geralta również w wersji przenośnej na Nintendo Switch. Dziękujemy:

wiedźmin

Dla przypomnienia zwiastun "Wiedźmina 3" w wersji na Nintendo Switch:

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" w wersji na Nintendo Switch trafi do sprzedaży już 15 października 2019 roku. Dostępny będzie zarówno cyfrowo, jak i fizycznie. Wydanie na japońską konsolę będzie oczywiście zawierało wszystkie wydane DLC, a w tym rozszerzenia fabularne "Serca z kamienia" oraz "Krew i wino". 

Zobacz także: Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka na nowych screenach. Zbliża się premiera?

Tagi: Gry Wiedźmin