Wiedźmin Geralt wystąpi jako jedna z postaci w grze „Soul Calibur VI”

Kamil Kacperski
15.03.2018 15:56
Geralt w Soul Calibur VI|undefined Fot. kadr z wideo

Bohater szalenie popularnej serii gier i książek jeszcze raz założy na plecy swoje dwa miecze, popije eliksirem i stanie w szranki z najgorszymi potworami na świecie. Oprócz tego, CD Projekt Red zapowiedziało, że w grze pojawi się także arena inspirowana Kaer Mohren.

W marcu 2018 roku studio CDP Red zapowiedziało, że wiedźmińska twierdza, a także sam Geralt, wystąpią w nowej grze. Nie miała być to produkcja ze świata Sapkowskiego, a jedynie gościnna rola u zaprzyjaźnionej marki. Jak się okazuje, współpraca między polskim studiem a amerykańskim wydawcą Bandai zaowocowała przepysznym koktajlem w postaci Geralta stającego do walki w „Soul Calibur VI” na arenie zwanej Kaer Mohren.

Gotujcie zatem eliksiry, szlifujcie swoje srebro oraz stal i zobaczcie sami, jak prezentuje się wiedźmin poza swoim uniwersum:

Geralt kontra Nightmare

Po obejrzeniu zwiastuna, fanom trudno będzie zmazać z twarzy szeroki uśmiech. Geralt w swoich kilku krótkich kwestiach pokazuje bardzo suchy, sarkastyczny humor, jego ruchy wyciągnięte są wręcz prosto z „Dzikiego Gonu”, a za soundtrack służy utwór „Hunt or be Hunted” z tejże gry. Do tego dowiedzieliśmy się również, że to właśnie wiedźmin trafi na okładkę „Soul Calibur VI”:

Geralt na okładce Soul Calibur VI Fot. foto: materiały prasowe

Nie znamy niestety jeszcze daty premiery gry. Wiemy, że trafi do sprzedaży jeszcze w 2018 roku na konsole Xbox One, PS4 oraz PC-ty, ale niestety nie poznaliśmy konkretnego dnia. Przypominamy również, że niedługo czeka nas istna wiedźmińska nawałnica spowodowana nadchodzącym coraz większymi krokami serialem Netfliksa opartym na prozie Sapkowskiego. Zanim to jednak nastąpi, wolny czas można zabić w nieco inny sposób.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.