Wiedźmin na kwarantannie zapuścił brzuszek? Dzięki tej aktualizacji zagrasz "statusiałym Geraltem"

14.05.2020 11:30
Wiedźmin na kwarantannie zapuścił brzuszek? Dzięki tej aktualizacji zagrasz "statusiałym Geraltem" Fot. . Andrzej Banas/Polska Press/East News

Geralt z Rivii z piwnym brzuszkiem? Nowa wizja bohatera, dzięki nietypowemu dodatkowi do gry.

Utrzymanie formy, gdy nie wychodzi się z domu, może okazać się trudniejsze niż pierwotnie zakładano. Dowiedział się o tym sam Geralt z Rivii, który podczas obecnego przykazu nie wychodzenia z domu zapuścił charakterystyczny piwny brzuszekTak przynajmniej twierdzą autorzy nowej modyfikacji do słynnych gier z serii „Wiedźmin”.

Przeczytaj także

Geralt z brzuszkiem – specjalna modyfikacja gry

W sieci właśnie pojawiła się nowa modyfikacja, którą możemy wprowadzić do gier firmy CD Project z serii „Wiedźmin”. Modder, podpisujący się pseudonimem HackerAxe wrzucił właśnie do Internetu modyfikację, dzięki której zobaczymy Geralta w nowym, niewidzianym dotąd świetle.

Dzięki specjalnemu patchowi do gry, będziemy bowiem mogli zobaczyć, a także sterować Geraltem w wersji maxi, z piwnym brzuszkiem. Jak mówią oficjalne materiały, mod ma prezentować Geralta z Rivii, który po dramatycznych wydarzeniach w Toussaint, odłożył miecze na bok i postanowił odpocząć. Z tego powodu dorobił się brzucha.

Przeczytaj także

Dad Bod Geralt

Wizerunek bohatera odbiega więc od tego, do czego przyzwyczaiły nas gry, oparte o prozę Andrzeja Sapkowskiego, czy megapopularny serial Netfliksa, ale właśnie na tym polega cały dowcip.

Patch do gry dostępny jest na stronie Nexus Mods i określony jest jako „Dad Bod Geralt”, co można luźno przetłumaczyć jako „statusiały Geralt”.

Czytaj także: "Wiedźmin": jak bardzo koronawirus opóźni premierę 2. sezonu? Pojawiły się wstępne szacunki.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.