Pogoda
19.09.2017 11:02

Wielka wyprzedaż na Good Old Games

Ceny najniższe w historii – tak gog.com zachęcą do wzięcia udziału w akcji Big Deal Sale, w której przeceny sięgają 95%.

Wielka wyprzedaż na Good Old Games
foto: zrzut ekranu

Należąca do CD Projekt platforma z grami radzi sobie coraz lepiej – z raportu finansowego CDP wynika, że zarabia już grube miliony złotych, i to mimo trzymania cen na postronku rozsądku, a czasem nawet – jak w przypadku Big Deal Sale – spuszczania ich ze smyczy.

Niższe ceny dosięgły ponad 250 tytułów. Na największe upusty można liczyć w przypadku tych najstarszych (i często najbardziej cenionych) oraz produkcji niezależnych, czyli indie.

Taniej można kupić także gry jeszcze w miarę świeże, tutaj jednak trzeba pogodzić się z nieco mniej spektakularnymi bonifikatami. Zakres obniżek to od 10% do 95% (chodź na tę ostatnią wartość załapał się tylko jeden tytuł).

Bonifikata 90%, 85% czy 80% dotyczy już za to ponad 50 gier – jest więc szansa, że uda się wypatrzyć ciekawą pozycję do wzbogacenia domowej kolekcji.

Najtańsze gry i dodatki w ofercie kosztują około 2 zł, najdroższy jest wyceniony na 159,99 zł Sudden Strike 4 – ten tytuł można kupić 25% taniej, niż wynosi standardowa cena.

Dzięki wyprzedaży można także zapoznać się z polską produkcja, która odniosła światowy sukces – This War of Mine, przecenionej o dobre 75%.

Okazji można szukać na Good Old Games do 25 września 2017

Skorzystacie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry