Wielkie przeboje za darmo do pobrania na Playstation 4 i Xboksa One w ramach PS Plus i Games with Gold

02.04.2020 10:24
Wielkie przeboje za darmo do pobrania na Playstation 4 i Xboksa One w ramach PS Plus i Games with Gold Fot. materiały prasowe/Naughty Dog/Sony

Microsoft i Sony pochwaliły się nową ofertą w ramach abonamentów Live with Gold i Playstation Plus. Tym razem obydwie firmy się postarały i za darmo dają prawdziwe hity.

Zaczniemy od Xboksa, który w kwietniu 2020 swoim użytkownikom proponuje "Project Cars 2" i "Shantae: Half-Genie Hero". Pierwsza z nich to gra wyścigowa, która pozwala wziąć udział w wielu różnych dyscyplinach związanych ze ściganiem - począwszy od wyścigów ulicznych, przez rajdy, aż do błotnych pogoni w wielkich pick-upach. Gra zachwyca piękną grafiką i ślicznymi efektami pogodowymi wpływającymi na to, jak będziemy się poruszać po torach. 

Darmowe gry na Xbox One. Games with Gold w kwietniu 2020

Produkcja z września 2017 roku zdobyła bardzo dobre recenzje, a jej przedsmak możecie zobaczyć w oficjalnym zwiastunie "Project Cars 2". Do pobrania będzie dostępna w okresie 1-30 kwietnia:

Druga z gier, czyli "Shantae: Half-Genie Hero" to piękna platformówka z elementami gry akcji. Wcielamy się w tytułową Shantae, która w trakcie kolejnych poziomów nabywa kolejne umiejętności, pomagające jej w walce z przeciwnościami losu. Produkcja wygląda naprawdę ładnie, więc warto spróbować z czym to się je:

Przygody Shantae będą dostępne do pobrania w okresie 1-15 kwietnia. 

Przeczytaj także

Darmowe gry na Playstation 4. Playstation Plus w kwietniu 2020

Playstation oferuje graczom prawdziwe hiciory w ramach opcji PS Plus. W kwietniu do pobrania mamy bowiem jedną z najlepszych gier na konsole Playstation 4, czyli "Uncharted 4: Kres złodzieja", ostatnią (przynajmniej na razie) przygodę Nathana Drake'a i spółki. Gra zdobyła mnóstwo nagród, a dla wielu osób będzie to idealna szansa na uzupełnienie całej kolekcji "Uncharted" (w końcu trylogia przygód Drake'a w wersji odświeżonej na PS4 była w PS Plus kilka miesięcy temu). 

Drugą grą dostępną w ramach PS Plus będzie natomiast "DIRT Rally 2.0", czyli kolejna odsłona wyścigów rajdowych sygnowanych niegdyś przez Collina McRae. Gra oferuje ponad 50 potężnych samochodów terenowych i daje możliwość rywalizacji na ośmiu oficjalnych torach Rallycrosowych Mistrzostw Świata.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.